10:40 1398/08/14

عاشوری: داور به جای اخراج باید برای ما پنالتی می@گرفت

تیم خوشه طلایی دیروز در حالی در استادیوم شهید چمران ساوه در برابر تیم فجر سپاسی متوقف شد که بیش از یک نیمه ده نفره بازی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محسن عاشوری در مورد داوری این بازی می گوید: من در جریان بازی به داور معترض نمی شوم چون اگر این کار را انجام دهم تمرکزم برای دنبال کردن بازی و هدایت بچه ها به هم می خورد. اما اکنون که بازی تمام شده باید بگویم داور در صحنه ای که به محمد چهار محالی کارت زرد دوم را داد، باید خطای بازیکن فجر را اعلام می کرد و برای ما پنالتی می گرفت. اشتباه داور ما را ده نفره کرد و در شرایطی که ده نفره شدیم شرایط برای دنبال کردن ایده هایی که برای پیروزی نیاز بود، سخت شد. هر چند من باید از بچه ها تشکر کنم. آنها بیش از پیش انرژی گذاشتند و حتی موقعیت هم خلق کردند اما در نهایت نشد که سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم و باید به بازی آینده فکر کنیم.

سرمربی تیم خوشه طلایی ادامه داد: می خواستیم در این بازی پیروز شویم و این برد را به بازیکنان مصدوم تیم تقدیم کنیم. شاهرخ غلامرضا پور، احسان پورشیخعلی، امیر زلیکانی، علی خانزادی و بهزادداوودی. این ها با اینکه در کنار تیم نیستند برای تیم انرژی بودند به خصوص که مصدومیت امیر زلیکانی به گونه ای است که ماه ها باید برای بازگشت به میدان صبر کند. او نشان داد جدا از داشته های فنی خود از نظر اخلاقی هم بازیکنی حرفه ای است. به هر صورت اشتباه داوری موجب شد که ما در این بازی آن هم در دقیقه 42 ده نفره شویم در صورتی که اگر در آن صحنه داور درست تصمیم می گرفت ورق بازی برمی گشت و نتیجه دیگری برای اما رقم می خورد.

محسن عاشوری در خصوص برنامه های آتی تیم گفت: با بازگشت بازیکنان مصدوم تیم شرایط بهتر خواهد شد. ضمن اینکه در نیم فصل چند بازیکن جدید را به ترکیب اضافه خواهیم کرد تا تیم تقویت شود اما اجازه بدهید اکنون در مورد پست آنها صحبتی نداشته باشم.

این صحنه ای است که کادر فنی تیم خوشه طلایی اعتقاد دارد داور باید به سود آنها پنالتی می گرفت اما داور کارت زرد دوم را به بازیکن خوشه طلایی نشان داد و او را اخراج کرد. آن هم در دقیقه 42 بازی.

 

منبع : ورزش سه