23:45 1398/08/14

تکرار باخت زنیت و آزمون مقابل لایپزیش

زنیت سن‌پترزبورگ در حضور مهاجم ایرانی خود برابر لایپزیش آلمان مغلوب شد.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا در گروه G ، تیم زنیت سن‌پترزبورگ که سردار آزمون را مثل تمام بازی‌های دور رفت این رقابت‌ها در خط حمله داشت، از ساعت ۲۱:۲۵ امشب در ورزشگاه گازپروم آرنا روسیه به مصاف تیم لایپزیش آلمان رفت.

لایپزیش آلمان در پنجمین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه اول روی توپ برگشتی از ضربه ایستگاهی، دیگو دمه با شوت دقیق پشت محوطه دروازه زنیت سن‌پترزبورگ را باز کرد تا یاران آزمون با شکست راهی رختکن شوند.

در دقیقه ۶۳ امیل فورسبرگ، ستاره سوئدی لایپزیش با پاس در عمق مارسل سابیتزر را در موقعیت خوبی قرار داد تا او دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

یاران آزمون که بعد از تساوی با لیون فرانسه و برتری مقابل بنفیکا پرتغال، در دیدار اخیرشان شکست خارج از خانه برابر لایپزیش را تجربه کرده بودند، امشب نیز با ۲ گل مغلوب حریف آلمانی خود شدند تا ۴ امتیازی و موقتا در جایگاه دوم جدول گروه G لیگ قهرمانان اروپا بمانند.

سردار آزمون که در دو دیدار ابتدایی زنیت سن‌پترزبورگ روسیه در لیگ قهرمانان دو گل برابر لیون و بنفیکا به ثمر رسانده بود، امشب در حضور ۹۰ دقیقه‌ای خود مقابل لایپزیش آلمان برای دومین بازی متوالی نتوانست گلزنی کند.

منبع : ورزش سه