15:32 1398/08/21

حذف دو بوکسور دیگر ایران از قهرمانی آسیا جوانان

در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی‌ جوانان آسیا ۲۰۱۹ مغولستان، دو بوکسور دیگر ایران نیز از دور مسابقات کنار رفتند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی جوانان آسیا ۲۹۱۹ مغولستان که به میزبانی شهر "اولان‌باتور" در حال پیگیری است، دو نماینده دیگر ایران امروز (سه‌شنبه) ۲۱ آبادماه ۱۳۹۸ در دومین روز رقابت‌ها به مصاف رقبای خود رفتند که با قبول شکست، در همان دور نخست از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

به این ترتیب در وزن ۵۲ کیلوگرم، سبحان صحرایی در نخستین گام مقابل "سوراوت" از تایلند به روی رینگ رفت که با شکست مقابل حریف خود حذف شد تا دومین بوکسور حذف شده ایران باشد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز امیرحسین دولتی، از "یولین" بوکسور چین‌تایپه‌ای شکست خورد تا به عنوان سومین بوکسور ایران، از دور رقابت‌ها کنار رود.

پیش از این هم امیررضا شکاری بوکسور وزن ۶۴ کیلوگرم تیم ملی ایران، در روز نخست مقابل "دورخان" از قزاقستان قرار گرفت که با قبول شکست حذف شد.

با تصمیم امید رشید به عنوان سرمربی،‌ ترکیب تیم ملی بوکس ایران در این رقابت‌ها به شکل زیر است:

وزن ۴۹ کیلوگرم، مصطفی ریگیوزن ۵۲ کیلوگرم، سبحان صحراییوزن ۵۶ کیلوگرم، رامین بابالووزن ۶۰ کیلوگرم، امیرحسین دولتیوزن ۶۴ کیلوگرم، امیررضا شکاریوزن ۶۹ کیلوگرم، فرهاد مرادیوزن ۷۵ کیلوگرم، عبدالحکیم بیگدروزن ۸۱ کیلوگرم، امین مجنونیوزن ۹۱ کیلوگرم، سید محمدعلی سیدصدریوزن ۹۱+ کیلوگرم، سامان حسینی

منبع : ورزش سه