10:48 1398/08/25

مسی: حضور مقابل اروگوئه؟ مربی بخواهد بازی می کنم

لیونل مسی پس از پیروزی آرژانتین مقابل برزیل، حضورش در بازی روز دوشنبه این تیم مقابل اروگوئه را منوط به تصمیم سرمربی این تیم دانست.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم آرژانتین و برزیل دیشب در دیدار جذاب سوپرکلاسیکو به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه 1-0 به سود آرژانتین خاتمه یافت. تک گل آرژانتین در بازی دیشب توسط لیونل مسی به ثمر رسید تا یک پیروزی دلچسب برای شاگردان اسکالونی رقم بخورد.

لیونل مسی پس از پیروزی دیشب آرژانتین مقابل برزیل گفت: " در ابتدای بازی نمایش هجومی و خوبی ارائه دادیم اما با این وجود اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و در چند صحنه بسیار بی دقت بودیم اما با رو به جلو رفتن بازی شرایط بهتری پیدا کردیم. ما مقابل برزیل به روشی خوب و منطقی دفاع کردیم و همین موضوع باعث پیروزی ما شد. به طور کلی مقابل برزیل بسیار خوب و حساب شده کار کردیم."

طبق روال سال های گذشته هنگامی که آرژانتین در یک هفته دو بازی دوستانه انجام می داد، مسی تنها در یکی از آن ها حاضر می شد و پس از آن به بارسلونا باز می گشت. اتفاقی که به نظر می رسد این بار نیز رخ دهد و مسی در بازی دوستانه مقابل اروگوئه حضور نداشته باشد. مسی در پایان در این باره گفت: " اگر مربی از من بخواهد قطعا بازی خواهم کرد. با این وجود همه چیز به نظر مربی بستگی دارد."

منبع : ورزش سه