16:49 1398/08/26

وقتی کاپیتان مچ استاسویچ را دو بار خواباند

درخشش بی‌نظیر نویر در شب صعود

کاپیتان تیم ملی آلمان روز گذشته در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های اروپا با دو عکس‌العمل زیبا توانست مانع از فروریخته شدن دروازه‌اش شود.

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان تیم ملی آلمان شب گذشته در دیدار مقابل بلاروس نشان داد بی‌جهت نیست یواخیم لو هنوز که هنوزه بازیکنانش را پیشاپیش مرد شماره یک خود به میدان می‌فرستد. نویر روز گذشته در دیدار مقابل بلاروس مثل یک الماس درون دروازه مانشافت درخشید تا آندره آ ترشتگن رقیب آماده‌اش فعلاً نتواند گلایه‌ای از بابت نیمکت نشینی‌اش در تیم ملی آلمان داشته باشد.

 نویرهم در نیمه اول وهم در نیمه دوم با دو واکنش استثنائی یک کلین شیت دیگر به نام خود ثبت کرد تا جواب اعتماد سرمربی خود را بدهد. او در دقیقه 40 زمانی که بازی با نتیجه صفر بر صفر در جریان بود شوت غیرقابل مهار و زاویه‌دار ایگور استاسویچ را با پرشی خیره‌کننده و با دست مخالف مشت کرد تا درست یک دقیقه بعد توسط گینتر به گل اول برسند.

اما این پایان کار نبود و او بازی درخشانش را با گرفتن یک پنالتی کامل کرد. او در دقیقه 75 جایی که ژرمن‌ها با سه گل از حریف خودشان پیش بودند بازهم دست استاسویچ را خواند و با یک شیرجه زیبا اجازه نداد دروازه آلمان فروبریزد تا پس از مدت‌ها بازهم شاهد همان نویرهمیشگی باشیم.

حالا مانشافت با کسب این پیروزی 4 بر صفر مقابل بلاروس در فاصله یک بازی مانده به پایان رقابت‌های مقدماتی از هفت دیدار خود موفق به کسب 18 امتیاز شد و صعود خود را به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا قطعی کرد.

منبع : ورزش سه