00:36 1398/09/03

دیوانه‌بازی عجیب مراکشی‌ها و کامبک ناتمام؛

کارناوال پنالتی‌های چیپ در دربی!

دیدار تیم های راجا و ویداد در دربی شهر کازابلانکا در حالی با تساوی 4-4 به پایان رسید که دو گل این بازی با ضربات چیپ از روی نقطه پنالتی رقم خورد.

به گزارش "ورزش سه"، امشب دربی کازابلانکای مراکش در ورزشگاه محمد پنجم برگزار شد. این مسابقه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان عرب به انجام رسید و دیداری مهیج و حساس بود. در بازی رفت ویداد کازابلانکا با یک گل تیم همشهری یعنی راجا را شکست داده و امیدوار بود در خانه جشن صعود را برپا کند.

بازی با حملات میزبان سفیدپوش آغاز شد و در دقیقه 12 آن‌ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. محمد نهیری پشت توپ ایستاد و با آرامشی عجیب و ضربه ای چیپ، گل نخست تیمش را به ثمر رساند. چند دقیقه بعد دوباره تیم ویداد فرصت گلزنی داشت اما نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در دقیقه 50 تیم راجا یک گل از روی نقطه پنالتی زد تا به صعود امیدوار شود ولی در فاصله کمتر از 20 دقیقه، ویداد کازابلانکا با ضربات ال حسونی، ال کعبی و آئوک به گل رسید تا بازی 4-1 شود. درشرایطی که هواداران پرتعداد این تیم جشن صعود را برپا کرده بودند، حمید اهداد یک گل برای تیم میهمان یعنی راجا به ثمر رساند.

در دقیقه 89 راجا دوباره صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار محسن متولی که تصور می‌کرد تیمش حذف شده، پنالتی را چیپ زد و اتفاقا ضربه اش گل شد تا حداقل انتقام ضربه تحقیر آمیز حریف را بگیرد. نکته جالب این که او نیز چیپ خود را به وسط دروازه زد ولی گلر حریف فریب خورد تا کارناوالی از پنالتی چیپ موفق در دربی کازابلانکا به راه بیفتد.

با این حال تیم راجا که از این گل روحیه گرفته بود، در دقیقه 94 با ضربه مالانگو به گل چهارم نیز دست یافت تا بازی 4-4 مساوی شود. زدن 3 گل توسط هر دو تیم در فاصله کمتر از 20 دقیقه باعث شد تا این مسابقه هیجان عجیب و غریبی داشته باشد. همچنین دربی مراکش هفت گل در یک نیمه و بیش از بیست موقعیت خطرناک گل داشت.

با این  نتیجه علی رغم کامبک رویایی و تحسین برانگیز سبزپوشان راجا کلاب، تیم ویداد به مرحله بعدی صعود کرد.

منبع : ورزش سه