15:20 1398/09/03

ادعای سان:

گواردیولا؛ دلیل اصلی تردید استرلینگ برای تمدید

رحیم استرلینگ اخیرا پیشنهادی بسیار خوب برای تمدید با سیتی دریافت کرده ولی برای پذیرفتن آن تردیدهایی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ بهترین دوران فوتبالش را زیر نظر پپ گواردیولا پشت سر می گذارد. مهاجم ملی پوش انگلیسی چه از حیث گلزنی و چه پاس گل، آمار فوق العاده ای در سیتی دارد و این ممکن نمی شد مگر با حضور پپ گواردیولا روی نیمکت سیتیزن ها.

سران سیتی با وجود اینکه استرلینگ تا 2023 قرارداد دارد، به وی پیشنهاد تمدید داده اند و در آن رقم دستمزد او افزایش یافته است ولی استرلینگ برای پذیرش این پیشنهاد، تردیدهایی دارد.

طبق ادعای سان، دلیل اصلی تردید استرلینگ برای تمدید به پپ گواردیولا بر می گردد. در واقع استرلینگ منتظر مشخص شدن وضعیت آینده پپ در سیتی است. مربی اسپانیایی یک سال و نیم دیگر با سیتی قرارداد دارد و اخیرا تاکید کرد که در پایان فصل جدا نمی شود ولی احتمالا او در پایان فصل 21-2020 سیتی را به مقصد تیمی دیگر ترک خواهد کرد و به همین دلیل استرلینگ فعلا قصد تمدید ندارد.

اگر پپ در سیتی بماند، استرلینگ قراردادش را تمدید می کند، در غیر این صورت او از میان پیشنهادات متعددی که دارد، یکی را انتخاب خواهد کرد. گفته می شود پیشنهاد جدید سیتی به استرلینگ، دستمزد 27 میلیون یورویی در سال است.

 استرلینگ در فصول 18-2017 و 19-2018 به ترتیب 23 گل و 17 پاس گل و 25 گل و 18 پاس گل داد. او فصل جاری نیز در 18 بازی توانسته 14 گل بزند و 5 پاس گل نیز داده است.

منبع : ورزش سه