13:06 1398/09/06

آنچلوتی: هیچ وقت به استعفا فکر نکرده ام

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی ناپولی، نسبت به شایعات پیرامون استعفای او از هدایت ناپولی واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف ناپولی طی هفته های اخیر حواشی زیادی را در رابطه با این تیم به وجود آورده است. شاگردان کارلو آنچلوتی اگر چه در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نتایج نسبتا خوبی کسب کرده اند اما در سری آ این طور نبوده و پس از تساوی ابتدای هفته مقابل میلان به رتبه هفتم جدول سقوط کردند؛ موضوعی که باعث شده شایعات زیادی درباره احتمال استعفای کارلو آنچلوتی شنیده شود.

 

سرمربی با تجربه ناپولی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حساس تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول، نسبت به شایعات درباره استعفایش از هدایت ناپولی واکنش نشان داد. او در این باره گفت: " اگر شما ایمان و اعتماد و اطمینان بازیکنان و باشگاه را نداشته باشید، آن وقت است که ممکن است به استعفا فکر کنید.

 

اما من هیچوقت به این موضوع فکر نکرده‌ام. شاید اگر باشگاه به من اعتماد و اطمینان نداشته باشد، آن ‌موقع به این موضوع فکر کنم. یا اگر بازیکنان دیگر به من اعتماد نداشته باشند آنگاه شاید به کناره‌گیری فکر کنم. اما این اتفاق هرگز نیافتاده و من هیچوقت نشانه‌ای از این موضوع ندیده‌ام. در ۳۰ سال فعالیتم چنین اتفاقی نیافتاده و الان هم اتفاق نمی‌افتد. این یک لحظه‌ی زودگذر است."

 

 

 

 

آنچلوتی در ادامه گفت: " مشکلات زیادی هست که ما از پسشان برمی‌آییم. وقتی با آدم‌های دیگری کار می‌کنید، شما همیشه مشکلاتی دارید. بعضی وقت‌ها با هم موافقید و بعضی وقت‌ها شاید اختلاف نظر داشته باشید. باید اتحاد و انگیزه و حسن‌نیت داشته باشید و امیدوار باشید که این باعث می‌شود از این مخمصه بیرون بیایید."

منبع : ورزش سه