18:00 1398/09/06

ادعای کالچو مرکاتو

مالدینی در آستانه اخراج؛رانگنیک همه‌کاره میلان می‌شود

پائولو مالدینی و زوانومیر بوبان اعضای تیم مدیریت ورزشی میلان احتمالا از کار برکنار خواهند شد.

به گزارش "ورزش سه"، میلان مطابق فصول اخیر روزهای خوبی را سپری نمی کند و پس از گذشت 13 هفته از سری آ در رده 12 جدول قرار دارد.

چندی پیش جامپائولو سرمربی این باشگاه برکنار شد و استفانو پیولی جای او را گرفت ولی روند ناکامی های میلان ادامه دار بوده است.

امروز وبسایت کالچومرکاتو ادعا کرد که ایوان گازیدیس مالک میلان که از شرایط کنونی بسیار ناراضی است، قصد برکناری پائولو مالدینی و زوانومیر بوبان از پست مدیریت ورزشی را دارد و هدف او استخدام رالف رانگنیک آلمانی است. دلیل برکناری این دو عدم تفاهم با گازیدیس در مورد تصمیمات مهم باشگاه عنوان شده است.

رانگنیک سابقه مربیگری در تیم های اشتوتگارت، شالکه و لایپزیش را دارد و نامزد جدی جانشینی پیولی در میلان محسوب می شود. او پس از پایان فصل گذشته از هدایت لایپزیش کنار رفت و فعلا بدون تیم است.

طبق این گزارش، رانگنیک کنترل تمام عیاری بر میلان خواهد داشت و نقش او مشابه نقش سر الکس فرگوسن در زمان حضورش در یونایتد خواهد بود؛ به این ترتیب که رانگنیک هم مربی، هم بازیکن یاب و هم مدیریت ورزشی میلان را برعهده خواهد داشت. باید دید این شایعه تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است. بازی بعدی میلان یکشنبه آینده در زمین پارما است.

منبع : ورزش سه