11:35 1398/09/08

لندن گوش به زنگ جلسه فوق العاده مدیران آرسنال

زنده: شمارش معکوس برای اخراج اونای امری

با شکست شب گذشته آرسنال مقابل آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا به نظر می‌رسد پایان کار اونای امری سرمربی اسپانیایی این باشگاه فرا رسیده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه مدت زیادی از زمان اخراج موریسیو پوچتینو، سرمربی موفق آرژانتینی تاتنهام نمی‌گذرد، ناظران فوتبال انگلیس بدنبال نتایج ضعیف ادامه‌دار تیم فوتبال آرسنال پیش‌بینی می‌کنند که این مربی نیز امروز پست خود در لندن را ترک کند. خبرگزاری‌های مخلتف روزنامه‌ها و وب‌سایت‌ها با انتشار پست‌های لایو آخرین اخبار باشگاه آرسنال  را رصد می‌کنند و البته واکنش هواداران این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی در نوع خود جالب است.

در این پست پوشش کاملی از اتفاقات باشگاه آرسنال خواهیم داشت و تحولات احتمالی و اخبار و شایعات را بصورت زنده منتشر می‌کینم. با ما همراه باشید.

12:00- انتظار برای اخراج اونای امری! توییتی که توجه هواداران آرسنال را به خود جلب کرده است! 

11:57- هزینه جدایی اونای امری و دستیارانش از آرسنال 15 میلیون پوند خواهد بود. یک هوادار آرسنال در توییتی تقارن این تصمیم با بلک‌فرایدی (روز حراجی‌های بزرگ در انگلیس) را بهانه کرده و نوشته شاید بشود امری را در بلک‌فرایدی با 50 درصد تخفیف و با مبلغ 7.5 میلیون پوند از آرسنال اخراج کرد.

11:50- یک توییت گزنده از یکی از هواداران آرسنال؛  او با انتشار این تصویر از تلاش امری برای پا کردن کفش‌های آرسن ونگر نوشته، درحالیکه این کفش‌ها بیش از حد به پاهای او بزرگ هستند. جالب اینکه امری درحالی به آرسنال آمد که هواداران این تیم از آرسن ونگر قطع امید کرده بودند اما شاید آن‌ها تصور نمی‌کردند دورانی بدتر از ونگر در انتظار تیم‌شان باشد.

11:41- مایک ایرواین، مسئول بخش آرسنال روزنامه سان در توییتی اعلام کرده اونای امری امروز اخراج خواهد شد و جای خود را به فردی لیونگبرگ بازیکن سوئدی سابق این باشگاه خواهد داد.

11:40- مارتین کوون، کاپیتال سابق آٰرسنال و مفسر فعلی فوتبال عقیده دارد امری امروز اخراج نخواهد شد و همچنان از باشگاه خواهد گرفت تا شاید شرایط را بهبود ببخشد. او می‌گوید به نظر نمی‌رسد باشگاه برنامه‌ای برای جانشینی امری داشته باشد. باید منتظر بمانیم.

 

11:30- به گزارش Sky Sports News ، صبح امروز  نشست سران  ارشد آرسنال برای بحث درباره آینده یونای امری در این باشگاه برگزار می شود.سفر آخر هفته آرسنالی ها به نورویچ با امری؟ چقدر ممکن است؟

11:08- به گفته تایمز ، فردی لیونگبرگ، که در حال حاضر به عنوان دستیار امری کار می کند ، در صورت حذف مرد اسپانیایی از این شغل جانشین موقت او خواهد شد. "اسامی دیگر مرتبط شامل میکل آرتتا ، کاپیتان پیشین باشگاه ، که دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی است ، و نونو اسپوزیتو سانتوس ، سرمربی وولوز  است ، اما آنها قادر نخواهند بود شغلهای فعلی را بلافاصله کنار بگذارند.

11:05- امری اکنون (احتمالا)سرمربی بعدی لیگ برتر است که شغل خود را از دست می دهد.شب گذشته با شکست در لیگ یوفا توسط اینتراخت فرانکفورت ، روند بدون برد توپچی ها  به 7 مسابقه افزایش یافت - طولانی ترین  از سال 1992 تاکنون در این باشگاه.49.419 حضور در این باشگاه حضور داشتند که خیلی از آنها خواستار پایان کار امری شدند که میزان محبوبیتش در آرسنال کمی ار صفر بیشتر است.

11:00- چهره درهم شکسته اونای امری بعد از شکست دیروز مقابل فرانکفورت درحالیکه او مثل همیشه کارش را با اعتماد به نفس و لبخند آغاز کرده بود.امری در امارات روزهای سختی را پشت سر گذاشته و شاید این آخرین تصویر آخربازی از او در معیت سرمربی آرسنال باشد.

منبع : ورزش سه