13:50 1398/09/11

گاتزتا دلو اسپورت

جلسه ویدال با بارسلونا برای انتقال به اینتر

رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند بعد از تعریف و تمجید مدیر باشگاه اینتر از آرتورو ویدال، او برای انتقال به این باشگاه ایتالیایی با مدیران بارسلونا جلسه‌ای برگزار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر میلان در سخنانی به تعریف و تمجید از ستاره شیلیایی بارسلونا، آرتورو ویدال، پرداخت حالا رسانه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید از منابع خود دریافت که ویدال به زودی با باشگاه بارسلونا جلسه‌ای خواهد داشت تا خواهان موافقت بارسا با جدایی او از این باشگاه و انتقالش به اینتر شود.

 

جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر اخیرا در یک مصاحبه سیگنال مثبتی برای ویدال ارسال کرد و به تعریف و تمجید از او پرداخت. ماروتا در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفته بود:" ویدال بازیکن مهمی در فوتبال دنیا است و هم من و هم آنتونیو کونته در گذشته با او رابطه خوبی داشته‌ایم و او را بازیکن فوق‌العاده‌ای می‌دانیم. به نظر من تیمهای زیادی خواهان او هستند ولی متاسفانه او بازیکن بارسلونا است ولی مسلما می‌توان به خیلی چیزها فکر کرد".

 

صحبتهای ماروتا در حالی مطرح می‌شود که آرتورو ویدال در فصل جاری در نوکمپ با بی‌مهری کادر فنی بارسا روبرو شده و برای بازی کردن به عنوان یار فیکس با مشکل مواجه بوده است.

 

گاتزتا می‌گویدویدال به زودی با مدیریت بارسلونا جلسه‌ای برگزار خواهد کرد تا درباره انتقالش از این تیم گفتگو کند. بر اساس این گزارش ترجیح ویدال این است که در ماه ژانویه به اینتر ملحق شود.

 

منبع : ورزش سه