11:41 1398/09/17

در زمان کی‌روش وضع اقتصادی بهتر بود

چرا خیابانی از ویلموتس انتقاد نمی‌کند؟

جواد خیابانی گزارشگر قدیمی فوتبال امروز در تلویزیون حضور پیدا کرده و به این موضوع پاسخ داد که چرا از مارک ویلموتس انتقاد نمی کند.

به گزارش "ورزش سه" برنامه سلام صبح بخیر امروز یک میهمان ویژه به نام جواد خیابانی داشت. مجری و گزارشگر باسابقه فوتبال در این برنامه با این پرسش روبرو شد که چرا در گزارش هایش از کی روش انتقاد کرده اما از ویلموتس انتقاد نمی کند؟ خیابانی در این رابطه گفت:" همه قابل انتقاد هستند، ویلموتس و خود من هم قابل انتقاد هستیم."

او افزود:" من در بازی ایران و عراق از ویلموتس هم انتقاد کردم ضمن اینکه نباید فراموش کرد که این مربی زمان کافی را هنوز در اختیار نداشته است."

او در پاسخ به سوال مجری که چرا از سرمربی پرتغالی انتقاد کرده است گفت:" من به کی روش احترام می گذارم و ما هم جز انتقاد به مسائل فنی و کاری چیز بدی درباره او نگفتیم. الان هم به ویلموتس احترام می گذاریم. این اتفاق در همه جای دنیا می افتد، در آلمان مربی بایرن مونیخ رفت و یکی دیگر آمد یا در تاتنهام که مورینیو به جای پوچتینو آمد. در زمان کی روش وضع اقتصادی کشور بهتر بود و او توانست بیشتر و بهتر کار کند چون هم از نظر مالی و هم امکانات همانطور که گفتم شرایط بهتر از امروز بود."

خیابانی همچنین گفت:" اگر قرار باشد سه میلیون یورو بدهیم که به بحرین ببازیم و کامبوج و هنگ کنگ را ببریم قطعا اتفاق خوبی نیست. توانایی فوتبال ما آنقدر بالا هست که تیم های لیگ برتری‌مان بتوانند مقابل برخی حریفان آسیایی برنده شوند. تیم ما آنقدر قدرتمند هست که نگران باختن به عراق و بحرین نباشد."

گزارشگر بازی ایران و عراق در ادامه گفت:" ما می توانستیم برابر عراق و بحرین بازنده‌ی بازی نباشیم، برابر بحرین اگر محبی آن فرصت را به سردار پاس داده بود شاید شرایط الان متفاوت بود. یا چه کسی فکر می کرد آن ضربه سر وارد دروازه ما شود. چه کسی فکر می کرد منچستر سیتی با پپ گواردیولا 14-15 امتیاز عقب تر از لیورپول باشد؟"

منبع : ورزش سه