13:22 1398/09/18

تمجید ویژه اشمایکل از ستاره جوان یونایتد

پیتر اشمایکل، ستاره سابق یونایتد، تمجید ویژه ای از عملکرد دنیل جیمز انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ با ارائه یک نمایش حساب شده و با اتکا به ضد حملات خود در ابتدای هفته مقابل منچسترسیتی به پیروزی دست یافتند و به رتبه پنجم جدول صعود کردند. یک پنالتی مارکوس راشفورد و ضربه زیبای آنتونی مارسیال باعث شد که یک پیروزی مهم برای شیاطین سرخ رقم بخورد.

 

دنیل جیمز یکی از بهترین بازیکنان یونایتد طی هفته های اخیر بوده است. او در تابستان با قراردادی به ارزش 20 میلیون پوند راهی یونایتد شد و تا به حال نمایش های فوق العاده ای را ارائه داده است؛ موضوعی که تمجید پیتر اشمایکل را به همراه داشته است. دروازه بان سابق یونایتد در این باره گفت: " او باور نکردنی است. جیمز همه توپ ها را تعقیب می کند و در اکثر ضدحملات حضور خوبی دارد. حضور او در سمت راست کنار ون بیساکا انرژی زیادی به یونایتد داد. او در اکثر بازی های فصل حاضر بوده و نمایش های فوق العاده ای ارائه داده است. خرید جیمز یک امضای فوق العاده برای یونایتد بوده است."

 

 

 

 

اشمایکل در ادامه پیرامون عملکرد منچستریونایتد مقابل سیتی نیز گفت: " روز بزرگی برای آن ها بود. یونایتد حالا در فرم فوق العاده ای قرار دارد. آن ها با قدرت سیتی را شکست دادند و این یک معنای خاص برای آن ها دارد. من فکر می کنم که یونایتد از نظر تاکتیکی فوق العاده بود. در مورد سیتی اما فکر می کنم که آن ها 14 امتیاز از سیتی عقب تر هستند چرا که به خوبی دفاع نمی کنند. به همین سادگی!"

منبع : ورزش سه