11:40 1398/09/19

نیمه‌کاره رها کردن کنفرانس خبری توسط مربی وستهام

مانوئل پیگرینی سرمربی وستهام بعد از شکست 3-1 تیمش مقابل آرسنال به خبرنگاران گفت هنوز بهترین گزینه برای هدایت وستهام است و سپس کنفرانس مطبوعاتی را نیمه‌کاره ترک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام که شایعات زیادی درباره اخراج قریب‌الوقوع او از این تیم منتشر شده است، دیشب بعد از شکست 3-1 تیمش مقابل آرسنال با حالتی عصبی و پرتنش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و بعد از آنکه گفت همچنان بهترین گزینه برای بهبود وضعیت وستهام است، کنفرانس مطبوعاتی را نیمه‌کاره رها و سالن را ترک کرد.

 

وستهام در بازی دیشب مقابل آرسنال با دریافت سه گل در عرض 10 دقیقه در نیمه دوم بازی را 3-1 واگذار کرد تا بخشی از هواداران وستهام علیه او شعار دهند. فشارها علیه پیگرینی این روزها به اوج رسیده و به نظر می‌رسد اخراج او از باشگاه قریب‌الوقوع باشد.

 

پیگرینی در پایان بازی درحالیکه سعی می‌کرد اینطور القا کند که وضعیت وستهام می‌تواند تغییر کند گفت:" ما تا 60 دقیقه حاکم بازی بودیم. شاید اگر گل دوم را می‌زدیم نتیجه چیز دیگری می‌شد. هو کردن تماشاچی‌ها در آخر بازی قابل درک بود چون ما در آخرین پنج بازی در خانه خودمان پیروز نشده‌ایم و اگر شما در خانه پیروز نشوید هواداران خوشحال نخواهند شد".

 

پیگرینی در پاسخ به خبرنگاری که پرسید آیا فکر می‌کند می‌تواند وستهام را نجات دهد گفت:" من همیشه فکر می‌کنم که می‌توانم اوضاع را درست کنم. آینده من در دست خودم نیست. برای همین به این مساله فکر نمی‌کنم چون به من بستگی ندارد".

 

منبع : ورزش سه