17:30 1398/09/20

بارسلونا و پیشنهاد مجدد برای جذب ستاره مکزیکی

باشگاه بارسلونا برای جذب کارلوس ولا ستاره مکزیکی سابق سوسیداد پیشنهادی جدید به وی ارائه داده است.

به گزارش"ورزش سه"، کارلوس ولا مدتی است در لیگ آمریکا و برای لوس آنجلس اف سی بازی می کند. او فصل گذشته برای این باشگاه در 36 بازی 38 گل زد و 12 پاس گل داد و با تداوم درخشش خود، یک بار دیگر مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است.

بهترین بازیکن فصل گذشته MLS که سابقه خوبی در لالیگا با پیراهن سوسیداد دارد، سال گذشته مورد توجه بارسا قرار داشت ولی به دلیل تقاضای مالی بالای باشگاه آمریکایی، انتقال او ممکن نشد و بارسا در ژانویه 2019 کوین بواتنگ را به خدمت گرفت.

علاقه بارسا به جذب ولا تمام نشده و طبق ادعای جیووانی دوس سانتوس، بازیکن سابق بارسا و هم تیمی ولا در لوس آنجلس اف سی، ستاره مکزیکی پیشنهادی جدید از باشگاه کاتالان دریافت کرده است.

دوس سانتوس ضمن تایید این پیشنهاد گفت:« من الان در تعطیلات هستم و مدتی است با ولا تماسی نداشته ام ولی 100 درصد می دانم که او پیشنهادی از بارسا دریافت کرده است. نمی دانم تصمیم نهایی او چه خواهد بود ولی برایش بسیار خوشحالم. اینکه بارسا به دنبال شماست، یعنی کارتان را خوب انجام داده اید. این بهترین فرصت برای ولا محسوب می شود و به عنوان هموطن او، امیدوارم به پیشنهاد بارسا پاسخ مثبت بدهد.»

منبع : ورزش سه