18:09 1398/09/20

کریمی: جو علیه استقلال نه، علیه ما شد

هافبک پیکان با اشاره به تساوی مقابل استقلال مدعی است شرایط پیش از بازی روی تمرکز آنها نیز تاثیر گذاشت تا نتوانند نمایش خود را به اجرا بگذارند.

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین کریمی، هافبک پیکان درباره دیدار این هفته تیمش مقابل استقلال که با تساوی خاتمه یافت گفت: برای این بازی و نمایش کیفیت خودمان لحظه شماری می‌کردیم اما شرایطی که پیش از بازی شکل گرفت به نظرم روی تمرکز ما هم تاثیر زیادی داشت. ما نمی‌دانستیم با چه تفکری روبرو خواهیم شد و بازیکنان حریف چه خواهند کرد. چند بار هم گفته شد که بازیکنان حریف در بازی حاضر نخواهند شد و در نهایت نیز استادیوم بازی عوض شد تا شرایط برای ما هم متفاوت باشد.

هافبک پیکان در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما طی هفته‌های اخیر روند مثبتی را دنبال می‌کردیم. مقابل نفت آبادان در شرایطی شکست خوردیم که تیم حریف بعدی گل اول خود روی ضدحملات صاحب موقعیت می‌شد و ما نیز چاره‌ای جز حمله نداشتیم و دیدید که در آبادان دو گل هم زدیم و مطمئن باشید کمتر تیمی در استادیوم نفت قادر به این اتفاق خواهد بود. مقابل استقلال اما این شانس را برای خودمان قائل بودیم که بتوانیم علاوه بر یک نمایش موفق به نتیجه مناسبی نیز دست پیدا کنیم.

امیرحسین کریمی که روز پرکاری را برابر هافبک‌های استقلال پشت سر گذاشت در ادامه گفت: در نهایت خوشحالم که با حداقل امتیاز و گل ثانیه پایانی به نتیجه رسیدیم و حداقل عدالت رعایت شد. در آن بازی جو روی سکوها هم علیه بازیکنان نبود و اتفاقات باعث شد همه چیز علیه ما باشد و نتوانیم با تمرکز کامل به میدان برویم.

هافبک پیکان درباره دیدار این هفته تیمش مقابل سپاهان نیز گفت: سری قبل که به اصفهان رفتیم شرایط خوبی را در پایان تجربه نکردیم. واقعا حق مان حذف از جام حذفی در آن بازی نبود. با این حال امیدواریم اینبار بتوانیم از همان دقایق ابتدایی با تمرکز کامل به میدان برویم و در نهایت نیز به نتیجه برسیم.

منبع : ورزش سه