15:20 1398/09/25

بارسلونا-ناپولی؛ تجدید دیدار با مانولاس (عکس)

بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف ناپولی برود که قرعه‌ای تقریبا سخت محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان امروز به انجام رسید و بارسا باید به مصاف ناپولی برود. بازی رفت در سن پائولو خواهد بود و بازی برگشت نیز در نوکمپ.

بارسا و ناپولی در رقابت های اروپایی و در سال های اخیر به یکدیگر برخورد نکرده اند اما تابستان امسال در دو بازی دوستانه در آمریکا به مصاف هم رفتند که هر دو بازی را بارسا پیروز شد. یک بازی 2-1 و بازی بعدی با نتیجه پرگل 4-0.

ناپولی این روزها تیمی بحران زده است. تیمی که کارلو آنچلوتی را دیگر روی نیمکت نمی بیند و جنارو گتوزو جانشین وی شده است. آبی ها هفته هاست که رنگ برد را ندیده اند و شنبه شب نیز 1-2 در زمین خود مغلوب پارما شدند. فاصله ناپولی با صدر جدول 20 امتیاز است و آنها تنها امیدوار به کسب سهمیه هستند.

دریس مرتنس و لورنزو اینسنیه دو مهاجم خطرناک ناپولی هستند؛ ضمن اینکه در خط میانی نیز فابیان روئیز اسپانیایی نقطه قوت این تیم محسوب می شود. 

نکته جالب اما تجدید دیدار بارسا با کاستاس مانولاس است. مدافع یونانی سابق رم که دو سال پیش با گل فراموش نشدنی خود به بارسا باعث حذف این تیم از لیگ قهرمانان شد. به این ترتیب مانولاس یک بار دیگر فرصت رویارویی با بارسا را خواهد داشت و باید دید می تواند خاطره خوب خود را تکرار کند یا خیر.

بارسلونا که بی شک شانس اول صعود محسوب می شود، در لالیگا صدرنشین است و در لیگ قهرمانان نیز مدت هاست در یک هشتم حذف نشده است.

قطعا می توان انتظار دو بازی جذاب و زیبا را بین این دو تیم داشت.

منبع : ورزش سه