15:45 1398/09/25

فکرش را نمی کردم ترابی چنین شوتی بزند

فراهانی: رحمتی عزیز دل من است

گل گهر در آخرین بازی اش در لیگ برتر برابر ذوب آهن به تساوی رسید و هرچند نتوانست گل بزند اما دروازه اش را نیز در طول نود دقیقه بسته نگه داشت.

به گزارش"ورزش سه" میلادفراهانی در بازی گل گهر برابر ذوب یکی از بهترین های تیمش بود. او در این بازی دو بار روی ضربات کرنر و یک بار هم در مصاف تک به تک برابر ارسلان مطهری دروازه گل گهر را نجات داد. دروازه بان باتجربه گل گهر درباره شرایط تیمش در حال حاضر گفت:« امروز اولین تمرینمان را بعد از بازی با نساجی انجام دادیم. خداراشکر اوضاع تیم بد نیست و مطمئن هستم شرایط روز به روز بهتر می شود.»

دروازه بان سابق تیم های پیکان، شهرخودرو، نفت مسجد سلیمان و نفت تهران در ادامه درباره شرایط خودش هم گفت:« آماده هستم اما یک مقدار کشیدگی از ناحیه کشاله و همسترینگ دارم که چیز خاصی نیست و می توانم تیمم را در بازی های بعدی همراهی کنم.»

او در ارتباط با اضافه شدن رحمان احمدی دروازه بان باتجربه به تیم گل گهر گفت:« بله آقا رحمان هم به تمرینات آمد.» او اضافه کرد:« ما همیشه رودرروی هم بازی کرده بودیم و قبلا در یک تیم نبودیم. اما با هم دوست هستیم. آقا رحمان یک دروازه بان باتجربه و ثابت شده است و هم اینکه از من بزرگتر و احترامش واجب است. من سعی می کنم از حضور ایشان یادبگیرم. همانطور که گفتم رحمان احمدی یک دروازه بان باتجربه و اثبات شده در فوتبال ایران است و نیازی به تعریف من ندارد.»

فراهانی همچنین در این باره که آیا با اضافه شدن یک دروازه بان باتجربه انگیزه بیشتری پیدا کرده است افزود:« من انگیزه داشتم و دارم اما حضور رحمان احمدی قطعا انگیزه ام را بالاتر می برد.»

دروازه بان گل گهر که در برابر ذوب آهن دروازه اش را بسته نگه داشت هفته قبل از آن و برابر پرسپولیس روی یک شوت از راه دور توسط مهدی ترابی دروازه اش باز شد. او در این ارتباط گفت:« ترابی شوت خیلی خوبی زد؛ شاید برای گرفتن این توپ باید بازیخوانی کرده و زودتر گام برمی داشتم. البته در آن زمان مقابل من حدود هجده بازیکن دو تیم حضور داشتند و دیدم را گرفته بودند. اما به قول یک دوست هر گلی که تیم بخورد بالاخره دنبال تقصیر دروازه بان می گردند.»

او افزود:« ترابی ضربه خوبی را زد و شاید در آن زمان فکرش را نمی کردم. او بازیکن بسیار خوبی است و اینروزها شرایط خیلی خوبی دارد.»

دروازه بان سابق شهرخودرو درباره عملکرد سیدمهدی رحمتی در هفته پانزدهم برابر نساجی در تیم سابقش هم گفت:« سید(مهدی رحمتی) یک دروازه بان باتجربه و یکی از بهترین های فوتبال ایران است. من قلبا خیلی دوستش دارم و رفاقت خیلی خوبی باهم داریم. سید(رحمتی) عزیزدل من است و انشالله مثل همیشه موفق باشد.»

منبع : ورزش سه