11:55 1398/09/26

نویل-کاراگر؛ رونالدو-مسی دنیای کارشناسان انگلیسی

توپ طلای کارشناسان انگلیسی به کاراگر رسید

جایزه بهترین کارشناسان فوتبال سال انگلیس از سوی اتحادیه هواداران فوتبال به جیمی کاراگر تعلق گرفت و او بعد از دریافت جایزه‌اش فرصت را برای کری‌خوانی برای گری نویل غنیمت دانست.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم اهدای جوایز بهترین های سال اتحادیه هواداران فوتبال انگلیس دیشب برگزار شد و جیمی کاراگر، ستاره سابق و اسطوره لیورپول موفق شد جایزه بهترین کارشناس فوتبال سال را به دست بیاورد و بعد از دریافت جایزه‌اش نتوانست از وسوسه کری‌خوانی برای همکارش در شبکه اسکای، گری نویل خودداری کند.

 

کاراگر به همراه گری نویل، اسطوره منچستریونایتد، بارها در شبکه اسکای ظاهر شده و برای فوتبال‌دوستان انگلیسی چهره‌هایی شاخص و شناخته شده هستند. ولی واقعیت این است که در کنار دوستی و رفاقت، رقابتی زیرپوستی هم بین این دو وجود دارد که گاهی با کری‌خوانی‌های آنها خودنمایی می‌کند.

 

کاراگر 41 ساله وقتی دیشب برای سومین بار این جایزه را بدست آورد از این فرصت برای کری‌خوانی با نویل استفاده کرد و گفت:" از بردن این جایزه خوشحالم ولی مهمتر برای من این است که نگذاشتم گری نویل جایزه را ببرد".

 

در دیگر جوایز دیشب جایزه بهترین گزارشگر فوتبال به پیتر دراری تعلق گرفت و پادکست پیتر کراوچ هم به عنوان بهترین پادکست فوتبالی سال انتخاب شد.

 

 

منبع : ورزش سه