13:28 1398/09/30

نظری: نساجی فراتر از یک تیم فوتبال است

گلزن سه امتیازی و پیروزی بخش نساجی از حمایت هواداران این تیم قدردانی می‌کند و امیدوار است با تغییر شرایط بتوانند به نتایج خوبی در ادامه فصل دست یابند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی نظری، مهاجم نساجی در بازی با گل گهر سیرجان موفق شد با گل خود سه امتیاز ارزشمند را در خانه برای قائمشهری‌ها حفظ کند. گلی که بعد از هفته‌ها خنده را بر لبان هواداران نساجی آورد و آنها در پایان بازی به شدت با تشویق بازیکنان این پیروزی را جشن گرفتند.

نظری درباره دیدار با گل گهر این طور صحبت‌هایش را آغاز کرد و گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و مستحق پیروزی در این بازی بودیم. در نیمه اول چندین موقعیت گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم اما خدا را شکر بالاخره توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

نظری درباره گلزنی‌اش در این بازی گفت: زحمات بچه‌ها بود و خدا را شکر توانستم آن را به ثمر برسانم. گل گهر در این بازی دفاعی بازی می‌کرد و همین باعث شد که رضا مهاجری سرمربی تیم ما تغییر تاکتیک دهد. پیش از حضور من توپ های بلند به سمت دروازه می‌فرستادیم اما با حضور من روی زمین بازی کردیم و خوشحالم که روی یکی از همین توپ‌ها در نهایت به گل رسیدیم.

مهاجم نساجی که از کسب پیروزی با این تیم بعد از هفته‌ها خوشحال است، در ادامه از حمایت هواداران تیمش قدردانی کرد و گفت: چند هفته‌ای بود که نتیجه نمی‌گرفتیم اما هواداران خیلی به من محبت داشتند خدا را شکر توانستیم آنها را خوشحال کنیم. هیچ وقت حمایت آنها را فراموش نمی‌کنیم و تلاش خواهیم کرد تا به همین روند ادامه دهیم.

نظری در پایان در خصوص اینکه با دستور کمیته انضباطی نساجی از نقل و انتقالات محروم شده است گفت: مطمئن باشید با حضور رضا حدادیان این مشکل حل خواهد شد. بدهی که همیشه وجود داشته اما با تلاش‌های مالک جدید این مشکل حل می‌شود. این تیم قلب تپنده یک استان است و واقعا باید اینجا باشید تا ببیند نساجی فراتر از یک تیم فوتبال است و از اینکه عضوی از آنها هستم واقعا خوشحالم و تلاش خواهیم کرد تا با نتایج بهتر در ادامه مسیر خوشحالی آنها تداوم داشته باشد.

منبع : ورزش سه