13:05 1398/10/02

جنجال جدید چیلاورت: افتخار می‌کنم چاقم!

جدال توییتری خوزه لوئیس چیلاورت، دروازه‌بان اسطوره‌ای پاراگوئه‌ای با یکی از روزنامه‌نگاران مشهور آرژانتینی در این کشور خبرساز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، خوزه لوئیس چیلاورت، دروازه‌بان اسطوره‌ای پاراگوئه‌ای که در زمان حضور درون دروازه تیم ملی پاراگوئه و باشگاه ولز سارزفیلد آرژانتین چهره‌ای بسیار محبوب بود اخیرا با یکی از خبرنگاران مطرح آرژانتین وارد جدالی توییتری شد که در این کشور خبرساز و جنجالی شده است.

 

ماجرا از یک توییت ساده شروع شد. یکی از هواداران ولز فیلمی در توییتر بارگذاری کرد و با تگ کردن چیلاورت نوشت:" چند وقت پیش من این پنالتی را گرفتم و می‌خواستم به خاطر همه لحظات لذت‌بخشی که برایم ساخته‌ای این را تقدیم تو کنم". این هوادار فیلمی را منتشر کرده بود که در آن درون دروازه‌ای کوچک ایستاده و یک ضربه پنالتی را دفع می‌کند.

 

برکوویچ، روزنامه‌نگار مشهور آرژانتینی زیر توییت این هوادار پاسخی نوشت و چیلاورت پاسخ او را داد. اما پاسخهای این دو به هم جرقه یک جدال توییتری بود که در آرژانتین بسیار مورد توجه قرار گرفت و خبرساز شد.

 

برکوویچ در توییت خود نوشته بود:" می‌خواستم چیزی درباره اسطوره چاق و معرکه‌ای بگویم ولی وقتی بیوی تو را دیدم لبخند زدم و گذشتم".

 

چیلاورت با دیدن توییت برکوویچ که نسبت به او توهین‌آمیز بود نتوانست ساکت بماند و در پاسخ نوشت:" من از اینکه یک مرد چاق خوشحال هستم به خودم افتخار می‌کنم. در عوض ذهنم توسط افکار چپ مسموم و پوسیده نشده. افراد چاق خیلی هم خوشحالند. ما مثل تو از منابع حکومت تغذیه نمی‌کنیم".

 

روزنامه‌نگار آرژانتینی در پاسخ چیلاورت نوشت:" مشکل اینجا است که تو فاشیست، نژادپرست و زن‌ستیز هستی. من درباره اضافه وزن تو یا هیچکس دیگری حرف نمی‌زنم و برای همین برای اینکه برای تو از کلمه "چاق" استفاده کردم عذرخواهی می‌کنم".

 

چیلاورت هم در پاسخ نوشت:" کار کردن برای حکومت هیچ اشکالی ندارد ولی من هیچ درآمدی از دولت ندارم. ولی ظاهرا تو از این بابت خوشحالی".

 

 

 

منبع : ورزش سه