20:45 1398/10/02

فرار از قعر با گل رامین؛

رضاییان برای نجات الشحانیه سر گذاشت!

الشحانیه در شب گلزنی ستاره ایرانی خود از شکست نجات پیدا کرد و به تساوی مقابل الخور رسید.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات هفته یازدهم و پایانی دور رفت لیگ ستارگان قطر، تیم الشحانیه که مثل تمام بازی‌های این فصل رامین رضاییان را در ترکیب داشت، از ساعت ۱۷:۴۰ امشب در استادیوم حمد بن خلیفه به مصاف الخور رده دهمی رفت.

الخور در دقیقه ۲۵ توسط احمد حموذان به گل رسید، اما در دقیقه ۳۶ آمانجو ساحل عاجی با حرکت در عرض دیدنی و شوت استثنایی گل اول الشحانیه را به ثمر رساند تا نیمه اول با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.

تیاگو بزرا برزیلی در دقیقه ۵۳ با شوت پای چپ زمینی موفق به گلزنی شد و برای دومین بار الخور را پیش انداخت ولی در ادامه الشحانیه با درخشش ملی پوش ایرانی خود توانست باز هم کار را به تساوی بکشد.

رامین رضاییان که در دقیقه ۷۸ چهارمین کارت زرد فصل خود را دریافت کرده بود، در دقیقه ۸۲ توپ ارسالی صلاح الیهری از جناح راست زمین را پس از برخورد به زمین، با ضربه سر محکم و دقیق به گوشه دروازه الخور فرستاد تا الشحانیه به گل تساوی برسد و با توقف خانگی در این بازی، ۵ امتیازی شود و با صعود یک پله‌ای در رده یازدهم جدول قرار بگیرد.

رامین رضاییان در حالی یازدهمین بازی پیاپی خود در لیگ ستارگان قطر را برای الشحانیه انجام داد که توانست ششمین گل خود در این فصل را برابر الخور به ثمر رساند تا با این گل همچنان بهترین گلزن تیمش بماند و در رده چهارم جدول برترین گلزنان این رقابت‌ها بایستد.

منبع : ورزش سه