17:48 1398/10/04

فکر نمی کردم به این زودی به ترکیب اصلی برسم

تیکدری: شکست از استقلال برایمان گران تمام شد

مدافع راست تراکتور می گوید هرگز فکرش را نمی کرد خیلی زود به ترکیب ثابت این تیم برسد.

مهدی تیکدری در باره افت ناگهانی تراکتور و  شکست در 4 هفته   به ورزش سه گفت:  دیگر شرایط فوتبال همین است. ما در ترکیب مان اشتباه هایی داشتیم و نتیجه ها را از دست دادیم ولی خدا را شکر به موقع برگشتیم و الان جو تیم خیلی خوب است. با وجود 4 شکست توانستیم در سه بازی پشت سر هم برنده شویم و به رتبه های بالای جدول نزدیک شویم. البته ما در همان 4 بازی که شکست خوردیم هم می توانستیم نتایج بهتری بگیریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا شکست برابر استقلال در روند نزولی این تیم موثر بوده یا نه هم گفت: بله،  آن شکست واقعا غیر منتظره بود.  فکر نمی کردیم نتیجه بازی با استقلال اینطوری بشود، بدشانس بودیم، آنها هر توپی آوردند وارد دروازه شد اما ما موقعیت های خوبی داشتیم که آنها را از  دست دادیم.

مدافع تراکتورسازی می گوید بازی در پست غیر تخصصی برای او سخت نبوده است: فکر نمی کردم در پست دفاع راست به میدان بروم. آقای دنیزلی گفت می خواهم از تو در پست دفاع راست استفاده کنم و  من هم گفتم مشکلی ندارم. من در مس کرمان هم در پست های مختلف بازی کرده بودم و این برایم چندان سخت نیست.

تیکدری در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کرد خیلی زود به ترکیب ثابت تراکتورسازی برسد هم گفت: حقیقتش فکر نمی کردم در تمام بازی ها فیکس باشم و اینقدر زود به ترکیب اصلی تراکتور برسم.  از آقای دنیزلی تشکر می کنم  چون او پشت من ایستاد و در هر شرایطی از من حمایت کرد. آقای دنیزلی خیلی برای تیم زحمت کشیدند و قسمت نشد تا پایان در تیم بمانند.

هافبک تراکتورسازی در مورد شانس قهرمانی تراکتور گفت:  اگر پیکان را ببریم می رسیم به رتبه سوم و با توجه به اینکه بازی های عقب افتاده سپاهان و پرسپولیس سخت است، ما می توانیم این اختلاف را کمتر کنیم.

منبع : ورزش سه