20:46 1398/10/04

دومین هدف بارسلونا از اینتر کیست؟

به نظر می رسد فقط لائوتارو مارتینز از اینتر مدنظر سران بارسلونا نیست.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا قصد دارد در تابستان سال 2020 دست به خریدهای بزرگی زده و با تزریق بازیکنان جوان ترکیب خود را بازسازی کند. نشریه اسپورت امروز مدعی شد خرید دو بازیکن از اینتر در دستور کار مدیران بارسلونا در تابستان سال بعد قرار دارد.

 

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جذب لائوتارو مارتینز، مهاجم 22 ساله اینتر از سوی بارسا و علاقه لیونل مسی به این بازیکن منتشر شده، اما استفانو سنسی، هافبک ایتالیایی اینتر نیز در لیست خرید بارسلونا جای دارد.

 

 

استفانو سنسی که در تابستان امسال و به صورت قرضی از ساسولو راهی اینتتر شد، در این تیم شروع فوق العاده ای داشته و عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر سری آ را نیز از آن خود کرد، اما مصدومیت باعث شده این هافبک خلاق در هفته های اخیر از ترکیب اینتر دور باشد.

 

از استفانو سنسی به عنوان "ژاوی جدید" دنیای فوتبال نام می برند و تبجر او در ارسال پاس کوتاه باعث شده بسیاری سبک بازی سنسی را مناسب با بارسلونا بدانند. تردیدی نیست که اینتر در تابستان بعدی بند حق خرید دائمی استفانو سنسی را پرداخته و او را به صورت دائمی از ساسولو به خدمت خواهد گرفت. بدین ترتیب به نظر می رسد دو ستاره جوان اینتر، اهداف بزرگ بارسلونا برای تابستان سال بعدی باشند و باید دید واکنش مدیران نراتزوری به یورش بارسلونا به ترکیب این تیم چه خواهد بود.

منبع : ورزش سه