11:15 1398/10/10

رسمی؛ تیم دیوید بکام، سرمربی خود را معرفی کرد

باشگاه اینتر میامی، متعلق به دیوید بکام که به زودی اولین فصل حضورش در لیگ MLS آمریکا را آغاز می‌کند اعلام کرد دیگو آلونسو را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیگو آلونسو که مهاجم سابق اروگوئه‌ است امسال موفق شد به عنوان سرمربی، تیم مونتری مکزیک را به قهرمانی در لیگ قهرمانان کونکاکاف رسانده و به جام باشگاه‌های جهان راه یابد. آلونسو در فاصله سال های 2014 تا 2018 هم هدایت باشگاه پاچوکای مکزیک را به عهده داشت.

 

دیگو آلونسوی 44ساله که در دوران فوتبالی خود در چندین باشگاه اسپانیایی از جمله اتلتیکو مادرید و والنسیا بازی کرده، پیش از آنکه در سال 2014 راهی مکزیک شده و مربی‌گری در این کشور را آغاز کند در کشور خود اروگوئه و پاراگوئه هم مربی‌گری کرده بود.

 

پل مک‌دونا، مدیر ورزشی اینتر میامی در بیانیه‌ای که به مناسبت منصوب شدن آلونسو منتشر کرد از او به عنوان یک مربی پرشور و با انگیزه و دارای توانایی رهبری مثال زدنی یاد کرد.

 

او در ادامه گفت:" دیگو به نظر ما مربی‌ای است که با فرهنگ باشگاه اینتر میامی همخوانی داشته و اشتیاق زیادی دارد تا از اینتر میامی تیمی بسازد که پرقدرت بوده و با اشتیاق برای پیروزی بازی می‌کند".

 

منبع : ورزش سه