16:23 1398/10/10

دادرس:هرکسی بیاید مشکلات فدراسیون پابرجاست

زور تاج به بیماری قلبی نرسید

مدیر باسابقه فوتبال ایران معتقد است دلیل استعفای رئیس فدراسیون فوتبال فقط بیماری قلبی او بود و این اتفاق در بدترین زمان ممکن برای وی افتاد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی دادرس را مدت هاست در فوتبال ایران می بینیم، مدیر باسابقه ای که در سمت های مختلفی حضور داشت و برخلاف بسیاری از مدیران با صراحت کامل به صحبت می پرداخت. برای دقایقی با او درباره وضعیت مهدی تاج و فدراسیون فوتبال به صحبت نشستیم. او در ابتدا درباره استعفای مهدی تاج گفت: به طور خلاصه می توانم بگویم زور تاج به بیماری قلبی نرسید و به همین دلیل مجبور به کنار رفتن از فوتبال شد. همه کسانی که به فدراسیون رفت و آمد داشتند بارها دیده بودند که ناراحتی قلبی دارد و به همین دلیل مجبور به استفاده از دارو بود. او پیش از این و در اردوی تیم ملی در ترکیه هم دچار حمله قلبی و بستری شده بود اما این بار دیگر نتوانست ادامه دهد و به همین دلیل استعفا داد. در کل می توانم بگویم حمله قلبی ایشان بی موقع ترین اتفاقی بود که می شد بیفتد.

او در پاسخ به این سوال که درباره تاج گفته می شود وی مجبور به استعفا شده است گفت: حرف و حدیث همیشه بوده اما چیزی که درباره ایشان پیداست بیماری قلب اوست. کار اجرایی در جایی مانند فدراسیون فوتبال به شدت سخت است و به همین دلیل ممکن است خیلی نفهمند چه بلایی به سر کسی که رئیس فدراسیون فوتبال می شود می آید.

او در این باره ادامه داد: متاسفانه خیلی ها هم در این میان سیستم جاری را به هم می زنند و همین هم کار را بدتر می کند. خیلی اوقات می بینیم خیلی ها که چیزی از وضعیت فوتبال نمی دانند می آیند و اظهارنظر می کنند و فقط کار را بدتر می کنند. برخی از نماینده های مجلس را ببینید. چون نزدیک انتخاب می شویم و فوتبال هم فراگیر است می آیند حرف هایی به زبان می آورند که در ذهن مردم بمانند. حرف هایی حاشیه ای که اصلا نمی توان آنها را مستند دانست. البته من معتقدم آقای تاج هم نباید پاسخ آنها را می داد چون انرژی بسیاری برای این کار گذاشته شد.

دادرس در ادامه درباره حضور نفرات بعدی در فدراسیون فوتبال گفت: ببینید همین مشکلات وجود دارد و هر کسی بیاید معضلات فراوانی خواهد داشت. ما فوتبالی ها همدیگر را می شناسیم و می دانیم هر کسی چقدر توان دارد. هرکسی به این فوتبال بیاید سختی های فراوانی به همراه خواهد داشت.

او در این باره ادامه داد: متاسفانه خیلی ها هم کمکی به این فوتبال نمی کنند تا اوضاع بهتر شود. شما همان موضوع بازنشسته ها را ببینید، کسی مشکلی نداشت جز فوتبالی ها، رئیس سازمان بازرسی کشور که کلی به همه فشار آورد بعدا مشخص شد خودش هشت شغله بود! خیلی ها مشکل داشتند اما فقط فوتبالی ها دیده شدند و برنامه هایشان به هم ریخت. متاسفانه فوتبال در چشم است و به همین دلیل هرکسی که بخواهد جلب توجه کند و یا خودش را مطرح کند می آید به فوتبال می زند.

دادرس در پایان گفت: الان 45 روز به انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده است و به همین دلیل امیدوارم کسی که بتواند به فوتبال کمک کند پا پیش بگذارد و تا حدی از کارهای سخت و پیچیده فدراسیون را پیش ببرد.

منبع : ورزش سه