18:00 1398/10/13

کلوپ: نبی کیتا به دربی نمی رسد

سرمربی لیورپول تایید کرد که نبی کیتا به دلیل مصدومیت برابر اورتون غایب خواهد بود.

به گزارش"ورزش سه"، لیورپول شب گذشته توانست شفیلد یونایتد را در آنفیلد با دو گل محمد صلاح و سادیو مانه مغلوب کند. پیش از این بازی نبی کیتا هافبک گینه ای لیورپول به هنگام گرم کردن دچار مصدومیت شد و جیمز میلنر به جای او وارد میدان شد.

شرایط مصدومیت کیتا به گونه ای است که احتمالا برابر اورتون در بازی روز یکشنبه از دور سوم جام اتحادیه غایب خواهد بود.

یورگن کلوپ هم در نشست خبری خود این موضوع را تایید کرد و گفت:« در مورد شرایط نبی کیتا اطلاع دقیقی ندارم چرا که امروز باید از ناحیه مصدوم او اسکن بگیرند و سپس متوجه خواهیم شد که شدت آسیب دیدگی چقدر است. این اتفاق هنوز نیفتاده و من هم نمی توانم چیزی به شما بگویم ولی قطعا به دربی برابر اورتون نخواهد رسید.»

کلوپ در مورد شرایط دیگر مصدومان تیمش گفت:« با همه مصدومان صحبت کرده ام و همگی در شرایط مطلوبی قرار دارند. روز گذشته که با شقیری صحبت می کردم، او شرایطش خوب بود. البته او هم به دربی نمی رسد ولی در مسیر بهبودی کامل قرار دارد. چمبرلین، ژوئل ماتیپ و لوورن نیز اوضاع خوبی دارند ولی فابینیو هنوز شرایط تمرین با توپ را ندارد و اخیرا دویدن را شروع کرده است.»

اورتون:« تعدادی از بازیکنان ما خسته هستند؛ ضمن اینکه ما کلی مصدوم داریم و به تازگی هم یک بازی سخت را پشت سر گذاشته ایم. باید ببینم که بهترین کار برای تیم‌‌مان قبل از بازی مقابل اورتون چیست، اما من قطعاً به کارلو آنچلوتی(سرمربی اورتون) نخواهم گفت که تیم‌‌ام را با چه ترکیبی به میدان می‌فرستم.»

منبع : ورزش سه