11:39 1398/10/14

دنیل جیمز:

یونایتد می تواند در جمع 4 تیم بالای جدول باشد

دنیل جیمز، ستاره ولزی شیاطین سرخ، معتقد است که این تیم توانایی نبرد برای قهرمانی در همه رقابت ها را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم اوله گنار سولسشر در رتبه پنجم جدول قرار گرفته است. شیاطین سرخ 31 امتیازی هستند و نسبت به تیم چهارم جدول یعنی چلسی پنج امتیاز کم تر دارند؛ موضوعی که باعث شده آن ها هنوز هم برای رسیدن به رتبه چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امید داشته باشند. یکی از مهم ترین مشکلات یونایتد اما عدم ثبات بوده است چرا که آن ها در 21 بازی اخیر خود تنها 8 پیروزی کسب کرده اند. 

ستاره جوان یونایتد اما معتقد است که این تیم می تواند برای قهرمانی در همه رقابت ها بجنگد. دنیل جیمز در این باره گفت: " ما می خواهیم جام ها را به دست آوریم ابتدا می خواهیم در جام حذفی قهرمان شویم. قصد داریم در در جام حذفی پیش برویم و در لیگ برتر نیز در بازی هایمان به پیروزی دست پیدا کنیم. ما این قابلیت را داریم که به جمع چهار تیم بالای لیگ برسیم."

جیمز در ادامه درباره تقابل منچستریونایتد با ولوز در جام حذفی گفت: " ما با یک حریف لیگ برتری روبرو می شویم که تا به این جا عملکرد خوبی داشته اند. آن ها با سیستم پنج دفاعه کار می کنند و در ضد حملات نیز توانایی فوق العاده ای دارند. ما بازی گذشته خود با آن ها را آنالیز کرده ایم و کاملا آماده این بازی هستیم."

منبع : ورزش سه