12:18 1398/10/15

اعتقاد مورینیو، عامل ماندن من در تاتنهام بود

توبی آلدرویرلد، مدافع بلژیکی تاتنهام، مدعی شد که در میان همه گزینه ها وفاداری به تاتنهام را انتخاب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش شایعات زیادی درباره عدم تمایل توبی آلدرویرلد برای تمدید قرارداد با تاتنهام به گوش می رسید چرا که این بازیکن پیشنهادات خوبی از تیم های دیگر داشت. در نهایت اما مدافع بلژیکی تاتنهام تصمیم گرفت که قرارداد خود را تا سال 2023 تمدید کند؛ موضوعی که با توجه به ادعای رسانه های اسپانیایی، ژوزه مورینیو نقش مهمی را در آن ایفا کرده بود.

آلدرویرلد حالا  درباره دلایل خود برای تمدید قرارداد با تاتنهام صحبت کرده است. این مدافع بلژیکی گفت: " باشگاه از لحاظ مالی و اقتصادی تلاش زیادی در این باره انجام داد؛ موضوعی حاکی از آن بود که تاتنهام واقعا خواهان ماندن من است.من می توانستم به تیم دیگری بروم و درآمد بیشتری نیز داشته باشم ولی انتخاب من وفادار ماندن بود که فکر می کنم خودش ارزش زیادی دارد. من هر چه بیشتر به چالش های جدید فکر کردم، بیشتر به این نتیجه رسیدم که باید در این جا بمانم."

آلدرویرلد در ادامه گفت: " از روز اولی که به اینجا آمدم احساس خوبی داشتم و رابطه فوق العاده ای نیز بین من و هواداران ایجاد شد. در پایان اما اعتقاد سرمربی به من، عامل تمدید قرارداد با تاتنهام بوده است. از همان روزهای ابتدایی رابطه فوق العاده ای با او برقرار کردم. همه این اتفاقات کوچک باعث شد که تصمیم بزرگی بگیرم و در تاتنهام بمانم."

منبع : ورزش سه