21:03 1398/10/22

پوگبا نه؛ ستاره جوان لاتریو در تیررس رئال مادرید

سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک جوان لاتزیو مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اهداف مهم نقل و انتقالی رئال مادرید در تابستان پیش رو، جذب یک هافبک است و در ماه‌های اخیر نام‌های زیادی از جمله دنی فن دبیک از آژاکس، پل پوگبا از منچستریونایتد و فابین رویز از ناپولی برای انتقال به برنابئو مطرح شده است.

 

 

اما سایت ایتالیایی فوت مرکاتو مدعی شد حالا سرگی میلینکوویچ ساویچ تبدیل به گزینه اول کهکشانی‌ها برای تابستان بعدی شده است. میلینکوویچ ساویچ که متولد اسپانیا است، اما برای تیم ملی صربستان بازی می‌کند، در این فصل، تاکنون در سری آ سه گل زده و چهار پاس گل نیز ارسال کرده و یکی از عوامل نتایج درخشان لاتزیو لقب گرفته است.

 

ساویچ به‌طور متوسط، ​​2.3 پاس کلیدی و 2.5 گل موفق ثبت کرده و می‌تواند بهترین گزینه برای تقویت خط میانی رئال مادرید لقب گیرد. اما قرارداد ساویچ در سال 2024 با لاتزیو به پایان خواهد رسید و فلورنتینو پرز کار آسانی برای خرید این هافبک 22 ساله نخواهد داشت.

 

تونی کروس و لوکا مودریچ هنوز هم در سطح بالایی قرار دارند و فده والورده نیز در ماه‌های اخیر تحسین همگان را برانگیخته است. اما قرارداد مودریچ به زودی به پایان خواهد رسید و قطعا رئال مادرید برای خرید یک هافبک در تابستان اقدام خواهد کرد، هر چند بعید است لاتزیو با کمتر از رقم 100 میلیون یورو اجازه جدایی هافبک ارزشمندش را صادر کند.

منبع : ورزش سه