19:18 1398/10/24

عباسیان: جدول نیم‌فصل اول را نگاه نکنید!

وینگر تکنیکی سایپا معتقد است تیم‌های لیگ برتر عملکرد واقعی نارنجی پوشان را در دور برگشت خواهند دید.

به گزارش "ورزش سه"، معین عباسیان درباره شرایط سایپا در وقفه لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم اولین تیم بودیم که در تعطیلات مسابقات، کارمان را شروع کردیم و در این مدت تمرینات منظم و سنگینی را زیر نظر آقای صادقی داشتیم تا برای دور برگشت آماده شویم و بتوانیم نتایج بهتری از نیم‌فصل اول بگیریم.

او با بیان اینکه در دور رفت بدشانسی و بعضا سوت‌های اشتباه ضرر زیادی به سایپا زد، اظهار کرد: ما جوان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین تیم لیگ برتر را داریم و طبیعی بود با این جوانگرایی که کادر فنی انجام داد، باید تاوان می‌دادیم ولی همانطور که آقای صادقی گفتند، الان همه بچه‌ها باتجربه شدند و شک نکنید در ادامه فصل سایپای متفاوتی می‌بینید.

هافبک سرعتی سایپا و بهترین پاسور لیگ برتر ادامه داد: بنظرم شما اصلا نباید به جدول نیم‌فصل اول نگاه کنید؛ تیم‌هایی مثل ما در نیم‌فصل دوم قطعا شرایط بهتری خواهند داشت و می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند؛ تیم ما در هفته‌های آخر نیم‌فصل خیلی خوب کار کرد و با توجه به تمریناتی هم که انجام می‌دهیم، امید زیادی داریم این روند را ادامه دهیم.

عباسیان یادآور شد: امتیازگیری در نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر از دور رفت است ولی باتوجه به تمرینات خوبی که انجام دادیم و نفراتی که جذب کردیم، به دنبال بهبود رتبه خود در جدول هستیم. باید بازی‌ها را با قدرت شروع کنیم و از اولین دیدار برابر گل‌گهر به برتری برسیم.

منبع : ورزش سه