17:51 1398/10/27

سروش – مسلمان؛ فانتزیست‌های طلایی

مهندسان در انتظار درجه ژنرالی از قلعه نویی (عکس)

دو هافبک سابق پرسپولیس بار دیگر به یکدیگر رسیدند و اکنون به عنوان دو چهره طلایی‌پوشان امیدوار به درخشش در جمع سپاهانی‌ها هستند.

به گزارش "ورزش سه"، سروش رفیعی به عنوان یکی از تکنیکی و فانتزیست‌ترین هافبک‌های چند سال اخیر فوتبال ایران بعد از تجربه حضور در فولاد، تراکتور، پرسپولیس و شهرخودرو، اکنون راهی سپاهان شده تا تجربه جدیدی را پشت سر بگذارد و برای دومین بار با امیر قلعه نویی همکاری داشته باشد.

رفیعی که به عنوان یکی از بازیکنان محبوب بین هواداران پرسپولیس در ابتدای فصل از سوی گابریل کالدرون کنار گذاشته شد و در نهایت با گلایه‌هایش راهی شهرخودرو و تیم یحیی گل محمدی شد، بعد از نیم فصل حضور در این تیم در نهایت در نقل و انتقالات زمستانی پیشنهاد سپاهان را قبول کرد. شماره هفت سابق پرسپولیس اکنون در انتظار شروع نیم فصل دوم امیدوار است بتواند با طلایی‌پوشان به موفقیت مدنظرش دست یابد و نظر امیر قلعه نویی را برای حضور در ترکیب این تیم را جلب کند.

نکته جالب توجه اما حضور محسن مسلمان دیگر هافبک سابق پرسپولیس در سپاهان است. مسلمان نیز که همانند سروش رفیعی با تجربه‌ای مشترک، طی دو دوره در پرسپولیس حضور داشته، در نهایت در لیگ هفدهم از جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ جدا شد و راهی سپاهان شد. او هرچند در این مدت نتوانسته حضوری مستمر در ترکیب سپاهان داشته باشد اما به نظر می‌رسد طی هفته‌های آتی و با توجه به شلوغی تقویم این تیم با حضور در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان، شرایط بهتری برای دستیابی به فرصت بیشتر برای حضور در ترکیب داشته باشد.

مسلمان و سروش که در دوره‌ای که در پرسپولیس حضور داشتند به عنوان مهندسین این تیم شناخته می‌شدند و با پاس گل‌ها و شکل دادن ریتم این تیم عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته بودند، اکنون بار دیگر با یکدیگر هم تیمی‌ شده اند. این سومین تجربه مشترک این دو بازیکن با یکدیگر محسوب می‌شود و پیش از این آنها در فولاد خوزستان نیز در مقطعی کوتاه با یکدیگر همبازی شده بودند. قلعه نویی که خودش در دوران بازیگری جزو هافبک‌های تراز اول فوتبال ایران محسوب می‌شد، اکنون امیدوار است با در اختیار گرفتن دو هافبک قابل اتکای چند سال اخیر بتواند تیمش را در مسیر دستیابی به هدف بزرگش در قهرمانی، قرار دهد.

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه

منبع : ورزش سه