18:00 1398/10/29

آل‌کثیر: فکر نمی‌کردم تبریز انقدر سرد باشد!

علی آل کثیر می‌گوید احد شیخ لاری سبک خاص خود را در مربیگری دارد.

به گزارش "ورزش سه"، علی آل کثیر مهاجم جنوبی تیم ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار ما درباره بازی دوستانه این تیم گفت: بازی بسیار خوبی بود و ما در اردوی تدارکاتی هستیم. به هر حال تغییر سرمربی داده‌ایم و آقای شیخ لاری رویکرد متفاوتی دارند. ما باید تلاش کنیم از لحاظ بدنی خودمان را حفظ کنیم و از لحاظ فنی هم با آقای شیخ لاری تطبیق پیدا کنیم.

او درباره جدایی رسول خطیبی گفت: دقیقا نمیدانم علت جدایی او چه بوده اما احتمالا به خاطر مسائل مالی بوده است. باید از باشگاه بپرسید. اما آقای شیخ لاری هم مربی محترمی هستند و امیدوارم مثل نیم فصل نتایج خوبی کسب کنیم.

مهاجم ماشین سازان عنوان کرد: من برنامه خاصی برای فصل آینده دارم و در تیم ماشین سازی هم راحت هستم. این اولین فصل من در لیگ برتر بود و امیدوارم بتوانم گلزنی هم کنم چون وظیفه مهاجم گلزنی است. من خیلی دوست دارم در تیم های مدعی بازی کنم و این آرزوی هر بازیکنی است اما برای تحقق این رویا باید گل بزنم.

ال کثیر در پایان درخصوص سرمای تبریز گفت: واقعا فکر نمی‌کردم تبریز انقدر سرد باشد. در چند روز اخیر هم شنیده ام که برف باریده و باید برویم ببینیم چگونه است. به هر حال این هم یک چالش است که من باید خودم را با آن سازگار کنم.

منبع : ورزش سه