13:30 1398/11/05

PSG جدیدترین مشتری پیر امریک اوبامیانگ

به گزارش دیلی‌میل، پاری سن ژرمن برای پر کردن جای خالی ادینسون کاوانی آماده می‌شود تا برای جذب پیر امریک اوبامیانگ ستاره خط حمله آرسنال اقدام کند.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد باشگاه پاری سن ژرمن با نمایندگان پیر امریک اوبامیانگ مهاجم آرسنال دیدار کرده و درباره انتقال احتمالی او به پاریس در ماه ژانویه مذاکراتی انجام داده است.

 

صدرنشین لیگ فرانسه بر اساس این گزارش به دنبال این است که اوبامیانگ را تا پایان فصل جاری به صورت قرضی به خدمت بگیرد، البته با این گزینه که در پایان فصل بتواند خرید او را دائمی کند.

 

باشگاه PSG از این رو به دنبال جذب اوبامیانگ است که می‌داند به احتمال زیاد در ماه ژانویه ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای خط حمله خود را از دست خواهد داد و کادر فنی این تیم بر این نظر هستند که در غیاب کاوانی به یک مهاجم تراز اول نیاز خواهند داشت.

 

البته PSG باید اقدامات خود را تسریع بخشد چرا که در روزهای اخیر اعلام شد اوبامیانگ علاقه زیادی به پیوستن به بارسلونا دارد و حتی به گزارش موندو دپورتیوو برای مقامات بارسلونا پیام فرستاده و از آنها خواسته که برای جذب او اقدام کنند. اوبامیانگ تا پایان فصل آینده با آرسنال قرارداد دارد ولی تا این لحظه از تمدید قرارداد خود با این تیم خودداری کرده است.

 

منبع : ورزش سه