14:27 1398/11/05

حکم تهدید فیفا به خاطر مانوئل فرناندز

دروازه‌بان سرشناس اسپانیایی شاکی جدید فوتبال ایران

تیم نود ارومیه به دلیل شکایت دروازه بان سابق تیم ماشین سازی تبریز حکم تهدید کمیته انضباطی فیفا را دریافت کرد.

به گزارش" ورزش سه" مانوئل فرناندز مانیز دروازه بان اسپانیایی که در لیگ شانزدهم به طور مستقیم از لالیگا و دپورتیو لاکرونیا  به لیگ برتر آمد حالا تبدیل به جدیدترین شاکی فوتبال ایران شده است. او به خاطر مطالباتش از این سال به فیفا شکایت کرده است و اکنون فیفا نامه تهدید کمیته انضباطی را به باشگاه نود ارومیه فرستاده است.

تیم نود ارومیه در سال 97 و بعد از انحلال تیم ماشین سازی شهرداری تبریز امتیاز لیگ یکی این باشگاه را خرید. با توجه به اینکه تمامی مسائل مربوط به باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز به نود ارومیه منتقل شده است حالا شکایت مانوئل فرناندز در فیفا به باشگاه نود ارومیه مربوط می شود.  امروز خبر رسید که اتاق حل اختلاف فیفا با ارسال پرونده به کمیته انضباطی  اعلام کرده که بر اساس آن باشگاه باید ظرف شش روز دفاعیات خود را به فیفا اعلام کند.

مانوئل فرناندز در سال 95 به تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیوست و حالا به خاطر مطالبات خود به فیفا شکایت کرده و گفته می شود این شکایت به صورت اتوماتیک به باشگاه نود ارومیه منتقل می شود. این دروازه بان سرشناس اسپانیایی 112 هزار دلار از باشگاه ایرانی مطالبه کرده که با توجه به افزایش 5 درصدی به 127 هزار دلار افزایش پیدا کرده است.

باید دید باشگاه نود ارومیه در برابر این حکم فیفا چه موضعی را اتخاذ کرده و چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع : ورزش سه