11:50 1398/11/06

روزهای خوب نساجی؛ 6 امتیاز دور برگشت (عکس)

تیم نساجی که در دور رفت بازی ها باوجود نمایش خوب دربرابر حریفان امتیاز لازم را به دست نمی آورد در دور برگشت از نظر امتیازگیری به تیم بهتری تبدیل شده است. 

به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری که همواره دوست داشته تیم های تحت هدایت او روی زمین بازی کنند بعد از حضور در نساجی اعلام کرد، علاقمند است فوتبال این تیم را از دفاع و ضد حمله و هم چنین بازی مستقیم به بازی مالکانه تغییر دهد و در این مسیر موفق بوده است اما تیم او در نیم فصل نخست با وجود بازی های خوبی که در برابر حریفان به نمایش می گذاشت از نظر امتیازگیری موفق نبود. این نقیصه به نظر می رسد بر طرف شده است چرا که نساجی در دور برگشت از بازی با گل گهر در قائمشهر و بازی با پیکان در شهر قدس 6 امتیاز گرفته است و با این روند می تواند هفته های آتی به جمع تیم های نیمه بالای جدول ملحق شود. 

رضا مهاجری که سال های سال دستیار فیروز کریمی بود و در کارنامه او هدایت تیم سیاه جامگان به لیگ برتر دیده می شود دیروز و در بازی با پیکان مثل همیشه 90 دقیقه ایستاده بازی را تماشا کرد و در جریان بازی مدام به شاگردانش دستور تاکتیکی می داد. با توجه به رفع مشکلات مدیریتی و مالی باشگاه نساجی به نظر می رسد از این پس رضا مهاجری با دغدغه های کمتری تیم را هدایت خواهد کرد. 

تیم نساجی در بازی بعدی خود جمعه هفته جاری میزبان سایپا است.  

 

 

عکس: سجاد حسین پور

منبع : ورزش سه