09:59 1398/11/10

کریمی: بازی با شاهین فینال ماست

هافبک پیکان با اشاره به شرایط عجیب تیمش در پایین جدول، اعلام کرد به 13 بازی پایانی تیمش به عنوان فینال نگاه خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پیکان نتوانسته طی هفته‌های اخیر به نتایج خوبی دست یابد و یکی از گزینه‌های سقوط محسوب می‌شوند. این در حالیست که بازیکنان این تیم در هفته‌های ابتدایی فصل سودای حضور در جمع مدعیان صعود به لیگ قهرمانان آسیا را نیز داشتند. امیرحسین کریمی، هافبک باتجربه پیکان درباره شرایط تیمش می‌گوید: خودمان هم باور نمی‌کنیم که در این وضعیت قرار داشته باشیم. خیلی بدشانس هستیم و در بازی با نساجی حق مان باخت نبود. اگر داور اشتباه نمی‌کرد حداقل یک امتیاز از این بازی می‌گرفتیم.

وی ادامه داد: اکنون 13 فینال پیش روی ما قرار دارد. به نام هیچ حریفی نگاه نمی‌کنیم و باید از تک تک بازی‌ها با امتیاز خارج شویم و در نهایت طبق وعده‌ای که داده بودیم شرایط خوبی در جدول به دست بیاوریم. خودمان هم از این شرایط خسته شده‌ایم و نمی‌دانیم باید چه کنیم تا اندازه تلاش‌مان نتیجه بگیریم.

کریمی درباره بازی با شاهین بوشهر گفت: شاهین علیرغم اینکه در انتهای جدول حاضر است اما مطمئنا با انگیزه بالایی برابر ما قرار خواهد گرفت. به هیچ عنوان آنها را دست کم نخواهیم گرفت خصوصا اینکه این تیم طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی هم کسب کرده و از نظر فوتبالی پیشرفت داشته است. ما برای دستیابی به نتیجه مطلوب به این بازی به چشم یکی از فینال‌هایی نجات بخش از قعر جدول نگاه خواهیم کرد و امیدوارم در نهایت به خواسته‌مان دست پیدا کنیم و بعد از هفته‌ها پیروز از زمین خارج شویم. تمرینات خوبی داشتیم و برای این بازی هم انگیزه و هم قدرت تاکتیکی مناسبی برای دستیابی به نتیجه داریم.

منبع : ورزش سه