15:46 1398/11/10

هواداران بیایند، سایپا را می بریم

مهاجری: آرام آرام به بالای جدول می رسیم

سرمربی نساجی مازندران می گوید تیمش آرام آرام به بالای جدول نزدیک می شود.

به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری در نشست خبری قبل از دیدار با سایپا درباره شرایط تیمش بیان کرد: خداراشکر ما هفته گذشته توانستیم یک بازی سخت و طاقت فرسا را مقابل پیکان در شهرقدس پیروز شویم. این بازی بسیار به ما کمک کرد. با توجه به شرایط جدول دیدار با پیکان و سایپا 6 امتیازی است.

وی ادامه داد: سایپا تیم باقدمت و سوابق خوبی است. فوتبال سختی را برگزار خواهیم کرد. ما اگر بنا است جایگاه بهتری به دست آوریم، باید مقابل تیم هایی که هم سطح مان هستند را نتیجه بگیریم. دیدار با تیم هایی مثل سایپا و پیکان اهمیت زیادی دارد. الان خودمان را از تیم های پایین جدول جدا می کنیم و آرام آرام به بالای جدول نزدیک می شویم. کار شدنی است.

سرمربی نساجی با درخواست از هواداران تیمش تاکید کرد: همانطور که هواداران ما در شرایط جوی خراب به تهران آمدند و مقابل پیکان نساجی را تشویق کردند، امیدوارم فردا هم مثل همیشه سنگ تمام بگذارند. در نیم فصل دوم با وجود همه مشکلات و شرایط یک مساله ثابت بود و آن شوق هواداران نسبت به مجموعه باشگاه است. امیدوارم فردا هم هواداران بیایند. این تیم متعلق به مردم مازندران و قائمشهر است. با حضور هواداران می توانیم 3 امتیاز شیرین را به دست آوریم.

مهاجری درباره غایبان تیمش مقابل سایپا گفت: فردا آقای شجاعی را به دلیل محرومیت نداریم و بقیه بچه ها هستند که با عزم راسخ به میدان می رویم.

وی درباره سیستم تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: با سیستم دفاعی به میدان نمی رویم. شاید گاهی اوقات ضرر کرده باشم اما بیشتر سود بردم. وقتی شما عقب بروید هر لحظه احتمال ناکامی وجود دارد. من خواسته هیچ وقت اجازه نمی دهم این اتفاق بیفتد. بازی را به زمین حریف مدیریت می کنیم و خداراشکر 3 امتیاز حساسی را مقابل پیکان گرفتیم.

مهاجری در پایان افزود: تمرینات خود را انجام می دهیم. شناخت از تیم مقابل داریم و رفع عیوب بازی قبلی را هم در دستور کار داشتیم. ما تمرینات را انجام می دهیم. اگر فرامین ما انجام بشه 80، 90 درصد موفق می شویم. امیدوارم بازیکنان بخواهند و از نظر ذهنی و روانی آماده باشیم و بتوانیم نتیجه خوبی مقابل سایپا بگیریم.

منبع : ورزش سه