21:10 1398/11/15

خبر خوب به یوونتوس؛ بازگشت کاپیتان

روند بهبودی جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس سریع تر از انتظار پیش رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، جورجو کیه لینی کاپیتان بیانکونری در همان ابتدای فصل دچار مصدومیت شدیدی شد و به نظر می رسید او تا پایان فصل قادر به همراهی تیمش نباشد، اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد روند بهبودی کیه لینی خیلی خوب پیش رفته و او به زودی به مستطیل سبز بازخواهد گشت. اگرچه ابتدا پیش بینی می شد جورجو کیه لینی در بهترین حالت در مراحل پایانی لیگ قهرمانان قادر به همراهی تیمش باشد، اما حالا حتی او ممکن است در دیدار مرحله یک هشتم مقابل لیون نیز بتواند در ترکیب بیانکونری قرار گیرد.

 

 

لیست یوونتوس برای مراحل حذفی لیگ قهرمانان امروز منتشر شد و نام جورجو کیه لینی در بین بازیکنان دیده می شود که این بهترین خبر برای مائوریتسیو ساری است. با توجه به مصدومیت طولانی مدت مریح دمیرال، بازگشت جورجو کیه لینی می تواند کمک زیادی به سرمربی ایتالیایی یوونتوس بکند.

 

لیست یوونتوس برای لیگ قهرمانان به این شرح است: ووژیک شزنی، متئو دی شیلیو، جورجو کیه لینی، ماتیس دی لیخت، میرالیم پیانیچ، سامی خدیرا، کریستیانو رونالدو، آرون رمزی، پائولو دیبالا، داگلاس کاستا، الکس ساندرو، دانیلو، بلیس ماتویدی، خوان کوادرادو، لئوناردو بونوچی، گونسالو ایگواین، الکس روگانی، آدرین رابیو، رودریگو بنتانکور، پینسولیو، فدریکو برناردسکی، جیجی بوفون

منبع : ورزش سه