11:19 1398/11/21

پیوس و دومین صعود با تیم های گیلانی

با گذشت 18 هفته از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور تیم چوکای تالش صدرنشینی خود را در گروه ب حفظ کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، این تیم در هفته هیجدهم بازی ها تیم مس شهر بابک را با نتیجه دو بر یک شکست داد و با 35 امتیاز در شرایطی در صدر جدول قرار دارد که از تیم دوم 5 امتیاز پیش است. 8 هفته به پایان بازی ها باقی مانده اما با روندی که تیم چوکای تالش از ابتدای فصل داشته به نظر می رسد مدعی اصلی قهرمانی در گروه و صعود مستقیم به لیگ 2 باشد.

در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور 28 تیم حضور دارند که در دو گروه 14 تیمی با هم رقابت می کنند و در پایان تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم به لیگ یک صعود می کنند.

پیش از این فرشاد پیوس به همراه تیم سپیدرود رشت به لیگ یک صعود کرده بود و در صورتی که موفق شود تیم چوکای تالش را به لیگ یک رهنمون کند دومین صعود به همراه تیم های گیلانی را جشن خواهد گرفت.

گفتنی است هم اکنون هم بازی های خانگی تیم چوکای تالش در استادیوم پوریای ولی این شهر برگزار می شود که به قلعه عقاب ها شهرت داشت. البته زمین این استادیوم مثل خیلی از استادیوم های شمال مصنوعی شده است.

منبع : ورزش سه