18:10 1398/11/22

واکنش باشگاه لیورپول به احتمال بازگشت جرارد

هواداران لیورپول خواهان بازگرداندن استیون جرارد هستند تا او بتواند بالاخره یک قهرمانی لیگ را با تیم محبوبش تجربه کند.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در فصل جاری پیشتاز بلامنازع کورس قهرمانی لیگ برتر است و به فاصله 13 هفته تا پایان و با حاشیه امنیت 22 امتیازی، در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها شانس اول قهرمانی است و به این ترتیب سه دهه انتظار سرخپوشان برای فتح لیگ جزیره به پایان می رسد.

 هواداران لیورپول در روزهای اخیر کمپین هایی را در شبکه های اجتماعی ترتیب داده اند و خواستار عقد قرارداد با استیون جرارد شدند تا بازیکن سابق شان که هم اکنون در حال هدایت تیم گلاسکو رنجرز است، بتواند صاحب عنوان قهرمانی لیگ برتر شود. افتخاری که وی در دوران فوتبال خود نتوانست به دست بیاورد. 

 پیتر مور مدیر اجرایی لیورپول در واکنش به این موضوع گفت:« بگذارید توضیح بدهم اگر جرارد برگردد چه اتفاقی خواهد افتاد.  سؤال اول این است که آیا ما می‌توانیم استیون جرارد را برای دریافت مدال لیگ برتر به تیم برگردانیم؟ و سپس من این سؤال را برای شما مطرح می کنم که به فرض امکان‌پذیر بودن این اقدام، کدام بازیکن را می خواهید از فهرست تیم حذف کنید تا جا برای ورود جرارد باز شود؟

برای اطلاع بگویم که جرارد اکنون سرمربی رنجرز است. همه ما عاشق جرارد هستیم و  به خاطر مربیگری اش به او افتخار می‌کنیم. این مسئله که او را با قراردادی 5 روزه به تیم بیاوریم، درست نیست. هماهنگی و اتحاد در تیم خیلی مهم است.  می توانید تصور کنید که باید یک بازیکن دیگر را حذف کنیم و به او بگوییم که شما مدال قهرمانی را نمی گیرید؟»

منبع : ورزش سه