13:07 1398/12/06

بارسلونا و رویاریی دوباره با کابوس ابدی! (عکس)

یک نام به خاطره ای تلخ امشب دوباره مقابل ستاره های بارسلونا صف آرایی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بعد از پنج سال این فصل به دنبال فتح دوباره لیگ قهرمانان است و در اولین گام مراحل حذفی، آنها باید امشب در استادیوم سن پائولو مقابل ناپولی به میدان بروند؛ رویارویی دوباره با کاستاس مانولاس.

 

مدافع یونانی که یک سال قبل از رم راهی ناپولی شد، دو فصل قبل یکی از بدترین خاطرات بارسلونا در تاریخ لیگ قهرمانان را رقم زد. بارسا سرخوش از برتری مقتدرانه 1-4 در دور رفت در استادیوم نوکمپ، در شرایطی پای به پایتخت ایتالیا گذاشت که کمتر کسی تصور می کرد رم توانایی بازگشت مقابل بارسا را داشته باشد، اما آن شب همه چیز به بدترین شکل ممکن برای آنها پیش رفت. ادین ژکو در دقایق ابتدایی موفق به گلزنی شد و در نیمه دوم دنیله ده روسی از روی نقطه پنالتی اختلاف را دو برابر کرد.

 

اما شاید به یاد ماندنی ترین صحنه آن دیدار گل دقایق پایانی کاستاس مانولاس باشد. مداقع یونانی در دقیقه 81 و روی ارسال کرنر از راست به داخل محوطه جریمه نفوذ کرده بود و موفق شد با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه، کار بارسلونا را یکسره کرده و مقدمات صعود جالوروسی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان را فراهم کند. حالا و بعد از دو سال، لیونل مسی و همبازیانش باید دوباره برابر مدافعی به میدان بروند که در آخرین دقایق رویای صعود این تیم به نیمکه نهایی را خراب کرد.

 

منبع : ورزش سه