13:53 1398/12/09

نظری؛ مهاجمی در پست پلی میکر (عکس)

مهدی نظری مهاجم تیم نساجی در بازی با ماشین سازی در پست پلی میکر به میدان رفت و توانست در این پست ارائه گر بازی خوبی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی با محمود فکری در بازی با ماشین سازی با سیستم 1-3-2-4 بازی کرد و مهدی نظری که مهاجم این تیم بشمار می رود با توجه به مصدومیت نوید عاشوری در پست پلی میکر به میدان رفت و علاوه بر زدن گل نخست تا زمانی که در زمین بود به خوبی جنگید و سعی کرد با توپ گیری در موقعیت سازی هم خوب عمل کند. دلیل تعویض او هم دوندگی بی امانش در میانه ی میدان بود.

نساجی که سه هفته بود خوب نتیجه نمی گرفت و بعد از باخت به سایپا و ماشین سازی در برابر پارس جنوبی هم به نتیجه مساوی دست پیدا کرده بود در دیدار با ماشین سازی چهره ی دیگری از خود به نمایش گذاشت و این بازی را 3-0 به سود خود تمام کرد که نشان دهد در بدترین شرایط شایسته حضور در جمع تیم های لیگ برتری است.

نساجی با نمایشی که در بازی با ماشین سازی داشت نشان داد می تواند بازی های خوب خود در دور رفت بازی ها را در دور برگشت تکرار کند. این تیم در ترکیب علاوه بر مهدی نظری که پیش تر در استقلال بازی می کرد بازیکنان باتجربه ی دیگری را هم در اختیار دارد. بازیکنانی چون علیرضا حقیقی، حسین ماهینی که قبلا در پرسپولیس بوده اند. علی شجاعی و رضا دهقانی که برای تیم امید بازی کرده اند. حامد شیری که سال های سال در سایپا بازی کرده و...

به هر صورت گل مهدی نظری در بازی با ماشین سازی استارت پیروزی نساجی را در بازی با ماشین سازی زد؛ با این نمایش به طور حتم نساجی در بازی های آتی هم دغدغه ی در اختیار نداشتن نوید عاشوری را نخواهد داشت.

منبع : ورزش سه