16:25 1398/12/12

از دوران کودکی مرفاوی را دوست داشتم

نظری: موقت نه، لیگ را کلا تعطیل کنند

مهاجم نساجی مازندران می گوید حضور صمد مرفاوی می تواند به این تیم در آینده کمک کند.

محمدمهدی نظری در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط نساجی مازندران عنوان کرد: جا دارد از زحماتی که آقای مهاجری و کادر فنی ایشان برای تیم نساجی کشیدند، تشکر کنم. به هر حال ایشان جدا شدند و آقای فکری هم زود ملحق شدند. تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و برد خوبی نیز به دست آوردیم و آرامش تا حدی به تیم ما برگشته است.

وی ادامه داد: از لحاظ بدنی و تاکتیکی شرایط خوبی داریم. انشاالله می توانیم در بازی های بعدی نیز نتایج خوبی بگیریم تا شرایط مان در جدول بهتر شود.

مهاجم نساجی درباره اینکه امسال فقط دو گل زده و آیا این آمار برای یک مهاجم خوب است، بیان کرد: من سال های قبل مهاجم نوک بازی می کردم و امسال در پست غیرتخصصی ام یعنی پشت مهاجم بازی می کنم. در این پست دوندگی بیشتر است و انتظار این است که بیشتر برای تیم موقعیت سازی کنم. گل زدن خوب است و باعث خوشحالی هواداران می شود اما بازی در پست جدید باعث شده که کمتر گل بزنم. خداراشکر مربیان از عملکردم رضایت دارند و من نیز هر کاری برای موفقیت تیمم انجام می دهم.

نظری درباره تعطیلی موقت مسابقات فوتبال تاکید کرد: از سازمان لیگ ممنونیم که لیگ را تعطیل کرد اما باید فکر اساسی به حال این موضوع شود. ما الان تمرینات خود را برگزار کنیم و اگر قرار است به تعطیلی است باید کلا لیگ تعطیل شود تا این ویروس کشنده از کشور ما بیرون برود. به هر حال ما هم خانواده داریم که نگران مان هستند. امیدوارم به طور کامل لیگ را تعطیل کنند چون با این ویروس نمی شود شوخی کرد.

وی درباره اضافه شدن مرفاوی به نساجی گفت: آقای مرفاوی استقلالی هستند و من از کودکی او را می شناختم و دوستش داشتم. خوشحالم که به تیم ما اضافه شده و قطعا به تیم کمک می کند. امیدوارم با کادرجدید بتوانیم نتایج خوبی به دست آوریم.

منبع : ورزش سه