10:17 1398/12/23

مرد سال آسیا یا شکارچی صحرا؟

جنگ چهارگانه برای آقای گلی QSL(عکس)

در پایان هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر جنگ مدعیان آقای گلی این فصل به اوج خود رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"،در فصلی که خبری از درخشش معدود لژیونرهای ایرانی حاضر در لیگ ستارگان به گوش نمی رسد سایر ستاره های خارجی شاغل در باشگاه ها قطری روزهای درخشانی را تجربه و تعدادی از آنها به عنوان مدعیان اصلی آقای گلی نام خود را بر سر زبان ها انداخته اند.

الکاس در گزارشی از اتفاقات رخ داده در هفته هفدهم با اشاره به این که جدول برترین گلزنان QSL از جذابیت های خاصی بهره مند است از ایستادن دو ستاره مشهور السد در صدر جدول نوشت جایی که مرد سال آسیا و ستاره تیم ملی قطر با شکارچی صحرا از الجزایر شانه به شانه هم برای آقای گلی رقابت می کنند.

اکرم عفیف به همراه بغداد بونجاح با به ثمررساندن 12 گل تا به اینجای رقابت ها صدرنشین برترین گلزنان بودند که این دو نفر را یاسین براهیمی ستاره الریان و سفیان هنی از الغرافه با 11 گل تعقیب می کنند تا جنگ چهارگانه برای آقای گلی همه نگاه ها را به خود جلب کند. محمد بن یطو از المرخیه نیز با 10 گل شانس خوبی برای حضور در این کورس دارد.

از میان ستاره های ایران تنها کریم انصاری فرد مهاجم شماره 10 السیلیه با 6 گل زده این شانس را دارد که در ادامه فصل خود را به صدرنشیان جدول برساند، مهاجمی که روزهای پرفراز و نشیبی را در این فصل تجربه کرده است.

منبع : ورزش سه