22:40 1398/12/26

جیمی کرگر:

جرارد در لیورپول؟ او به کسب تجربه بیشتری نیاز دارد

جیمی کرگر، اسطوره باشگاه لیورپول، معتقد است که استیون جرارد برای سرمربیگری در این تیم به کسب تجربه بیشتری نیاز دارد.

به گزارش ورزش سه،  اخیرا کلوپ قرارداد خود را با باشگاه لیورپول تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد. اگرچه این امکان وجود دارد که سرمربی آلمانی زودتر از قرارداد خود لیورپول را پر کند اما به نظر می‌رسد که استیون جرارد برای سرمربیگری در تیم محبوب خود باید منتظر بماند.

جرارد اگرچه در رنجرز اسکاتلند نتایج فوق العاده ای به دست آورده اما جیمی کرگر معتقد است که او به کسب تجربه بیشتری نیاز دارد. او در این باره گفت: " رنجرز و لیورپول یک پیشرفت بزرگ برای جرارد خواهد بود. استیون جرارد کسی است که می‌تواند این پیشرفت را داشته باشد چراکه قبول هدایت این باشگاه برای او خیلی بزرگ و پیچیده نخواهد بود‌.

اما آیا مربیگری در رنجرز تجربه کافی را برای حضور در لیورپول به او می‌دهد؟ و اینکه آیا لیورپول باید به دنبال یک سرمربی باشد که با او جامعه را به دست آورد یا اینکه در پی جذب یک مربی باشد که باشگاه را به خوبی می‌شناسد؟'

کرگر در ادامه گفت: " جرارد می‌خواهد در لیورپول سرمربیگری کند. همانطور که فرانک لمپارد برای سرمربی چلسی شدن وارد این عرصه شد. جان تری نیز همین است. تیری هانری هم می خواهد روزی سرمربی آرسنال شود. همه دوست دارند که هدایت باشگاه دوران بازی خود را بر عهده بگیرند. با این وجود شما نمی توانید به من بگویید که مثلاً فرانک لمپارد در ۱۰ سال آینده مربی بهتری نخواهد شد. فکر می کنم که استیون جرارد برای سرمربیگری در لیورپول به تجربه اندوزی نیاز دارد."

منبع : ورزش سه