12:49 1399/01/20

با تکذیب مذاکره با الاهلی مصر

عصای دست ژاوی از السد جدا نمی شود

در حالی که حرف و حدیث هایی مبنی بر مذاکره باشگاه مصری با گلزن تیم السد به گوش می رسید باشگاه الاهلی هرگونه مذاکره با این بازیکن را رد کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، درخشش گلزن الجزایری تیم السد قطر در رقابت های لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا در سه فصل اخیر او یکی از روی بورس ترین بازیکنان حاضر در فوتبال آسیا محسوب می شود. بازیکنی که این روزها شایعه مذاکره وی با چند تیم به گوش می رسد، پیشنهاداتی که یکی از آنها امروز تکذیب شد. 

در حالی که شنیده می شد یکی از تیم های خواستار بغداد بونجاح، تیم الاهلی مصر است مدیر داخلی این تیم امروز به تکذیب این مذاکره پرداخت و در این باره گفت: در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر پیشنهاد و مذاکره باشگاه الاهلی مصر با بغداد بونجاح مهاجم تیم السد قطر شنیده می شد تا از این بازیکن در فصل نقل و انتقالات تابستانی رونمایی شود اما هرگونه مذاکره با این بازیکن را تکذیب می کنم. 

امیر توفیق در این باره ادامه داد: هر آنچه درباره مذاکرات ما با بغداد بونجاح گزارش شده است صحیح نیست و ما پیشنهادی برای جذب این بازیکن نه به او و نه به باشگاه وی ارائه نکردیم. 

این تکذیبیه در حالی اتفاق افتاد که پیش از این مطبوعات الجزایری ادعا کرده بودند باشگاه الاهلی مصر به دنبال این است تا بتواند ستاره جنگجویان صحرا را به خدمت بگیرد. 

این مهاجم الجزایری که در سال های اخیر هم برای تیم ملی کشورش در جام ملت های آفریقا و هم تیم السد قطر در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد. او فصل قبل توانست با 34 گل زده آقای گل رقابت های فوتبال در قطر شد.

منبع : ورزش سه