12:08 1399/01/24

28 ساله هستم، اما گفتند فرصت را به جوان ها بده

الهه منصوریان: گفتند امسال در تیم ملی نیستی!

قهرمان ووشوی ایران و جهان گفت: مسئولان فدراسیون گفتند امسال در تیم ملی نخواهی بود!

به گزارش "ورزش سه"، الهه منصوریان که مثل خواهرش شهربانو در سال های اخیر توانسته به عناوین قهرمانی زیادی در سطح جهان برسد، امروز در یک برنامه زنده تلویزیونی ادعا کرد طبق اعلام مسئولان فدراسیون ووشو، او امسال جایی در تیم ملی ندارد!

این قهرمان ووشوی ایران و جهان که در صحبت های خود اشاره کرد هیچ وقت به کشور دیگری مهاجرت نمی کند، درباره برنامه های خود در سال 99 گفت: آینده من امسال در تیم ملی نیست! این را اولین بار است می گویم. به من گفتند امسال به تیم ملی نیا تا بگذاریم جوان ها به مسابقات بروند. من هم 28 ساله هستم! مسئولان فدراسیون ووشو این موضوع را به من گفتند.

وی افزود: من هم می گویم جوان ها به مسابقه بروند، اما به رقابت های دانشجویان جهان بروند. تورنمنت های بین المللی دیگری هم داریم که جوان ها بخواهند بروند. اصلا بیایند در انتخابی تیم ملی را شکست بدهند، من راحت کنار می روم. این حرف ها مرا ناراحت می کند. من یک دوره ای از اتفاقات ورزشی در رشته خودم خسته شدم، اما اینقدر معروف نبودم که در رسانه ها حرف بزنم. به یک رشته المپیکی یعنی تکواندو رفتم و شاگرد خانم مداح شدم. در روزهای اول دائما می باختم. حتی 25-11 یکی از بازیکنان تیم ملی را بردم.

منصوریان در ادامه گفت: بازهم به رشته خودم برگشتم چون ووشو را دوست دارم؛ حتی اگر المپیکی نباشد. حالا که من برگشتم، به من کمک کنید. اینطور نباشد که به من بگویید به تیم ملی نیا. تیم ملی خانه من است و دوست دارم تا زمانی که قدرتش را دارم، پیراهنش بر تنم باشد.

منبع : ورزش سه