22:09 1399/01/24

ماسیمو سلینو:

سری آ پیگیری شود هم ما بازی نخواهیم کرد!

ماسیمو سلینو، رئیس باشگاه برشا تاکید کرد تیمش دیگر در این فصل سری آ بازی نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا بیشترین کشوری در قاره اروپا بوده که درگیر شیوع ویروس کرونا شده و تعداد قابل توجهی در این کشور جان خود را از دست داده اند. برخی از جمله کلودیو لوتیتو، رئیس هیئت مدیره لاتزیو که در کورس قهرمانی نیز قرار دارد خواهان از سر گیری رقابت های سری آ هستند، اما ماسیمو سلینو مدعی شد حتی به قیمت سقوط هم تیمش در ادامه فصل پای به میدان نخواهد گذاشت.

 

 

ماسیمو سلینو گفت: "من خودخواهی بیش از حدی در افراد زیادی می بینم که می خواهند از این موقعیت استفاده کنند. لوتیتو می خواهد بازی ها از سر گرفته شود؟ من فقط به حرف کسانی گوش می کنم که لیاقت دارند حرف هایشان شنیده شود. حتی نمی دانم لوتیتو نماینده لاتزیو است یا خیر، زیرا او فقط رئیس هیئت مدیره آنها است.

 

بگذارید آنها در برشا قدم زده و ببینند چه اتفاقی در اینجا می افتد. من هیچ لطفی و مزیتی نمی خواهم و از سقوط نمی ترسم، زیرا می دانم باشگاه ورشکسته نمی شود و ما جایگاه مان را در سری آ پس می گیریم. من مجددا تاکید می کنم که اگر بازی ها دوباره از سر گرفته شود هم برشا بازی نخواهد کرد. قصد تحریک کردن ندارم آنها در صورت تمایل می توانند امتیازات ما را پس بگیرند، من تمام مسئولیت را بر عهده می گیرم."

منبع : ورزش سه