17:04 1399/01/25

وراتی:

در روزهای قرنطینه بیشتر از قبل تمرین می کنم

مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که در دوران قرنطینه تمریناتش را به شکل جدی دنبال می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، حدود هشت سال از حضور هافبک ایتالیایی در پاری سن ژرمن می گذرد. مارکو وراتی در تیم فرانسوی تمام جام های داخلی را درو کرده و یکی از بهترین بازیکنان این تیم طی سال های اخیر بوده است. با این حال ستاره ایتالیایی هنوز نتوانسته با psg لیگ قهرمانان را فتح کند؛ موضوعی که به نظر می‌رسد این تیم در فصل جاری امید زیادی به آن داشته باشد. با این حال فعلاً مسابقات به دلیل شروع به ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است.

مارکو وراتی اما در مصاحبه ای با تلویزیون رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن درباره روزهای قرنطینه گفت: " وضعیت خوبی دارم و همه چیز به شکل عالی پیش می‌رود. قرنطینه برای همه دشوار است اما من سعی می کنم که کارهای مثبتی انجام دهم و همچنین از کنار خانواده بودن بیشتر لذت ببرم."

وراتی در ادامه گفت: " من در حال تلاش برای انجام کارهایی هستم که قبلاً خیلی آن ها را انجام ندادم. من هر روز کار می کنم؛ همچنین فکر می کنم که بیشتر از گذشته تمرین می کنم چرا که پیش از این به خاطر انجام بازی‌های زیاد در طول فصل کمتر فرصت تمرین کردن این چنینی در اختیار ما قرار می گرفت. من خوشبختم که یک تردمیل در خانه دارم و به همین دلیل قادر به دویدن هستم."

منبع : ورزش سه